Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segítsek a drogfüggő...

Hogyan segítsek a drogfüggő barátomon?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk teljesen ráment, mert elmondása szerint szeret drogozni. Nem minden nap csinálja, csak buliban havonta 2-3x max. A lelki világa a romokban, és én nem tudom hogyan segítsek neki. Tudom,hogy neki kéne belátnia, de idáig se szép,se csúnya szó nem használt. Tudom,hogy több van benne, és ez a cèltalan, depressziós élet nem vezet sehova. Tanácstalan vagyok :(

2017. máj. 7. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogsz tudni segíteni. Senkit nem lehet boldogítani saját akarata ellenére.
2017. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az olyan ember nem barat. Te megtettel mindent. Ha kinyirja magat, akkor legyen. Nem igaz, hogy nem tudod szimplan "lesz@rni". Ideje a sarkadra allni, es belatni, hogy o mar regen elveszett. A drogos, az alkoholista SOHA nem valtozik meg.
2017. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem hinném,hogy a havi 2x 3x-i droghasználattól lenne céltalan az élete.

Van ott más is....

Ez egyáltalán nem vészes.

Ha ennyire ráment a kapcsolatotok,az elég baj.

Gondolom nálad zero tolerancia van ezügyben...

Hogy tudnál segíteni?

mennyire enged belelátni a fejébe ?

A gondjaiba ?

Ha megvolt,oldjátok meg a problémáit.

2017. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

MAXIMUM havi 2-3 használattól nem nagyon lesz valaki függő, imo.

Persze, ez függ attól, hogy milyen drog.


Fű, eki ennyiszer nem olyan nagy para.

Ha heroin akkor azt nehéz elhinni, hogy ennyivel kibírja, ha meg valami másik pszichedelikum, akkor az agyának már darabokra kellett volna esnie, havi 3 tripptől. :D

2017. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7éve csinálja ezt. Nem vár mást csak hogy beállhasson. Ez mi ha bem céltalan élet? Depis tőle, mert ugye a speedet pl eléggé megsínyli az idegrendszer. Ha nem lennék toleráns, nem próbálnék segíteni, és ide se irogatnék. Nem nyílik meg sajnos, mást nem mond,csak hog szar ember és jobb lett volna ha nem születik meg.
2017. máj. 7. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért érzi magát szar embernek ?

Lehet férfiatlannak érzi,hogy megnyíljon....pedig ez butaság.

Sajnos,aki nem hagyja,hogy segítsenek rajta,azon nem lehet.

Ahhoz képest,hogy nem vár mást,csakhogy beállhasson,ez a havi 2-3 alkalom elég vicces.

2017. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

Mégis mi a francért ilyen embert választasz a barátodnak? Hogy mennyire elcseszettül működik az emberiség!


Amúgy meg nem veszed észre, hogy itt a figyelemfelhívásról van szó? Gondolom élvezi az illető, hogy aggódsz érte, pátyolgatod, babusgatod. Ha nem foglalkoznál vele többet, két hét múlva már le is tenné a cuccot és könyörögne, hogy fogadd vissza.


Mekkora szerencsétlen vagy, hogy még ezt sem veszed észre! Meg egyáltalán mi a lóf**t találsz vonzónak egy ilyen emberben?

2017. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ide nem szavak kellenek, hanem tettek...Bár 7 év után nehéz csodát tenni.

Legyen ami leköti az energiáit. Más munka, más szórakozás, más társaság.


A mai speedek nagyon vacakok, nem is értem, miért használ még ilyesmit.

2017. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

7-esnek teljesen igaza van, vele értek egyet!


"csak buliban havonta 2-3x "


Azért ez is vicces! A CSAK...

EGYET SEM!!


Aki drogos, az drogos!!! És jól mondják, az is marad!!


De te is hülye vagy, hogy a nyitóban csak ezt említed, aztán kiderül van itt még más is: speed...


Hát gratula neked, és neki is!!


Zsák a foltját! Jó "igényes" csaj lehetsz, te hallod-e?!

2017. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hat az ilyeneket egy jo nagy pofonnal kene helyrehozni,mert elottuk az elet de igazuk van nem lehet csak ugy egyszeruen valakinek az erzeseit megvaltoztatni en is igy vagyok (13 eves fiu vagyok tudom kisse furcsa)

mindenki az osztalyombol probalnak segiteni de en nem kerek belole o se ker belole hagyd ha o keri akkor segits rajta vagy ha latod rajta hogy nagyon szomoru vagy megviselt akkor mar hangtalanul neman de odabent kialtja segitseg ! es akkor majd segithetsz neki :D

2017. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!