Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki azt...

Hogy mondjam meg neki azt hogy nem akarok átmenni hozzá?

Figyelt kérdés

Érettségi szünetünk van 4 napos. Van egy jó barátom akivel idén lettünk jóba már voltam nálük egyszer áprilisban. Mondtam neki máskor is átmegyek vagy én elhívom majd.. Pénteken írt hogy hétfőn jó lenne ha eljönnék hozzájuk. Ezzel viszont az a nagy baj hogy nekem egyedül a hétfőm a szabadnapom. Szombaton családdal voltam ma meccsem van,illetve anyák napja, rokonok stb..

Kedden pedig már tanulok és készülök 2 dogára.

Hétfőm lenne amikor az egész napom szabad lenne. Alapból ilyen természetű vagyok hogy ha van ilyen napom akkor én itthon érzem jól magam.

Hogy mondjam meg neki hogy nincs kedvem menni?

Hazudjak hogy kibicsaklott a bokám meccsen vagy mi?

Nem akarom megsérteni mert amúgy jö haverom..

13/f



2017. máj. 7. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki az igazat.Lesz még alkalom arra,hogy elmenj hozzájuk.Ha meg nem érti meg,és haragudna ezért rád,akkor nem igaz barát.
2017. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is érthető indok, csak jobban hagsúlyozd, hogy máskor szívesen, de most nagyon lefárasztott a család és ha nem baj szeretnél szusszani.
2017. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!