Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar találkozni?

Naomiii kérdése:

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Már 2és fél éve együtt vagyunk, az első fél évben minden napot együtt töltöttünk, de mindketten más városba mentünk tovább tanulni. Két hetente jártam haza, de akkor 4 napot voltam otthon. 2 éjjelt töltöttünk együtt de mindig hozzá igazodtunk. Most itthon vagyok már 3 hete, készülök a vizsgáimra. De továbbra is csak akkor találkozunk, ha neki úgy van kedve. Ma is kitaláltam egy programot, filmezzünk, sétálljunk, mert csodaszép az idő. De ő nem jön. Bezzeg ha egy haverja hívná sörözni, vagy pipázni vagy bowlingozni menne az apjával esetleg nyomni a gépet az rögtön. A hónapfordulónk két napja volt, 10órát ült a gép előtt, mert a haverjának szülinapja volt és így ünnepelték. Mindig az a kifogás, hogy de mára nem beszéltünk meg programot, de ha azt kérdezem"holnap csinálunk vmit?" azt fogjs válaszolni nem tudja mikor ér rá. Csak akkor jön ha úgy érzi neki jó, ha én szeretném, akkor egyből nem, ha nincs programja akkor is.

2017. máj. 7. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát velem ezt tuti nem csinálhatná meg!Állj ki magadért,és beszélj vele!
2017. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele, de nem változik semmi. Akármit találhatok ki sosem elég ahhoz, hogy találkozzunk ha nekem lenne rá szükségem.Köszönöm a válaszod! :)
2017. máj. 7. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
És most, hogy a mai nap sem találkozunk, mert vasárnap szeret otthon lenni, az szent nap. Találkozik az egyik haverjával, de velem egyből közölte, hogy nem mert allergiás a vasárnapi programokra.
2017. máj. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!