Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm miért ilyen? Miért...

Barátnőm miért ilyen? Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 9.-esek. És nyáron egy csomót voltunk együtt, de elkezdődött az iskola. (nem egy suliba járunk) És suli időben sosem tudtunk találkozni, mert nekem edzés vagy gólya avatóra készültünk és nem lehetett eljönni, ő meg ingázik a sulijába oda-vissza minden nap... Hétvégéken hol neki, hol nekem nem volt jó. És megbeszéltük, hogy őszi szünetben akkor végre találkozunk, elmegyünk a városba, moziba... sok időt leszünk egymással, minden apró dolgot kibeszélünk, mint régen... Először megbeszéltük, hogy vasárnap, aztán hogy hétfőn találkozunk, de lemondta a családra hivatkozva. És mindig mondja, hogy nem tud elmenni sehova, mert a család ezt szervez meg azt és itthon van végre a bátyja, közben mikor beszélek vele, mindig elszólja magát. Hogy ő éppen ezzel meg azzal volt a városban, a mekiben xy-al találkozott... És közben meg látom, hogy a képeket i pakolja ki mindenhova. Meg, hogy az xy barátnőjének mekkora szüksége volt rá, mert szomorú volt... Összeveszni nem akarok vele, de mostmár tényleg ott tartok, ha a szünetben egyszer se tudunk elmenni valahova akkor elküldöm a p-be. Hogy akkor legyen meg az osztálytársaival akikkel amúgy is mindig találkozik suliban, de azért az egész szünetjét velük kell töltenie...

2016. nov. 3. 09:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja és mindketten 15/L.

És asszem már csak volt legjobb barátnő

2016. nov. 3. 09:57
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen természetes, hogy a környezetéből, sulijából választ barátnőket. Új suli, új emberek. Neked is így kellett volna tenned. A lerázási mód nem túl korrekt, de ilyen az élet.
2016. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne barátnőm akkor úgy 3 hete reggel a busza indulása előtt miért jött ide és köszöntött fel meg hozott ajándékot szülinapom alkalmából? Meg akkor miért írta azt, hogy őszi szünetben találkozzunk?
2016. nov. 3. 10:06
 4/18 A kérdező kommentje:
És közben mindig úgy beszélget velem, mintha semmi se történt volna, meg mindig kérdezi, hogy mi történt velem, suli...
2016. nov. 3. 10:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet épp unatkozott. Összeveszni felesleges, legalább tudod, mennyire számíthatsz rá.
2016. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De így nem kell egy ilyen "barátnő" akivel meg a városba se lehet elmenni... És közben meg az azidegesítő, hogy mintha semmi se történt volna úgy írogat. Meg mindig írja, hogy nagyon sajnálja de most se tudunk találkozni, de pedig nagyon szívesen eljönne. Annyira idegesítő és csalódtam benne...
2016. nov. 3. 10:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Sose volt barátod.

Mindketten 2 évesek vagytok.

2016. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Addig volt amíg be nem került az új sulijába és kezdtük el külön járni.
2016. nov. 3. 11:23
 9/18 A kérdező kommentje:
kérdezett valamit, én meg csak rá 30 perccel tudtam válaszolni és megírta, hogy este tudunk beszélni mert ő moziba megy...
2016. nov. 3. 17:47
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, nyilván éli az életét, nyilván kedvel téged, de macerás úgymond találkozni. Ha túl nyomulós vagy, illetve érezteted vele hogy megvagy bántva mert "nem keres" az baromi idegesítő. Azzal tuti teljesen elvágod magad. Éld az életed és ha úgy alakul találkoztok.

Nekem is van hogy hónapokig nem tudok találkozni a legjobb barátaimmal.

2016. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!