Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha barátnőmmel...

Mit tegyek ha barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtem meg vele diákmunka alatt és nagyon jókat beszélgettünk. mindennap beszéltünk telefonon :D,találkoztunk,elmentünk együtt nyaralni stb.. De az utóbbi időben megváltoztak a dolgok.. kiderült a barátnőmnek a pasijával jóban vagyok ebből jött a féltékenység.. olyanokat vágott a fejemhez hogy én elcsábítom a barátját meg a szex társa vagyok...

Ráadásul egyre többet kötözködött velem... Szemre hányta, hogy még miért nincs pasim? mikor csinálok jogsit már lassan 19 vagyok? Vagy miért kell diákmunkát dolgoznom csóró vagyok? (tandíjra gyűjtök) Ki is oktatott, hogy nem kellene ennyit dolgoznom. Valamint van egy olyan szokása, hogy szeret csak úgy átvágódni hozzám(megkérdezés nélkül) hogy beszéljünk hogy neki milyen fergeteges az élete. Én igazodjak hozzá ha nálam akar ő aludni. Ráadásul kiderült ugyanarra az egyetemre jön, ahova járok és elvárja, hogy segítsek neki a tantárgyakba.

Én nem tudom mit tegyek eddig minden rendben volt de most már ez kibírhatatlan. A szüleivel is nagyon jóba vagyok és bunkónak érezném azt hogy egyik napról a másikra egy többé ne keress-el lezárnám a dolgot.



2017. máj. 9. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a legjobb ha lezárnád egy többé ne keress szöveggel ezt a "barátságot."
2017. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok csak nálam két éve húzódik a döntés. A legutóbb annyira lenézően beszélt velem és hülyének nézett, hogy ott elpattant nálam az utolsó cérna is. Meg kell szüntessem a kapcsolatom. Neked is lépned kell. Most lépj amíg nem lesz mégrosszabb a kapcsolat es ki nem készülsz idegileg.
2019. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!