Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tud a kapcsolatunk magasabb szintre lépni a barátnőmmel amiatt, mert mert nincs saját szobam? 20/F

Figyelt kérdés
Közös szobam van tesommal, a barátnőmnek meg a hugaval kell osztoznia szobájám. A szüleim külön szobaban alszanak mert apukám horkol.. es nem akarnak együtt a aludni..6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel es pont emiatt nem aludtunk meg együtt es nem is fekudtunk le.. Es már nagyon zavaró mindig haza jönni tőle mert nem tudok nála aludni es fordítva. :/

2015. jan. 29. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a tesóddal, hogy aludjon néha a haverjánál, nyáron meg elmehettek sátrazni kettesben, ott aztán senki nem zavarna.
2015. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Küld el tesód a lány hugához
2015. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most kövezzetek meg érte, de mi lenne ha 1 héten egyszer kibírna egy estét anyud apud mellett? Horkol értem én, de egy éjszakát csak kibír, hogy ti kettesbe legyetek, megy ne legyen már ennyire rossz, hogy ne tudjon a férjével egy szobába aludni...


Én megtenném ilyen helyzetben

2015. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
És reggeltől estig mindig mindenki otthon van mindkét lakásban? Barátaitok sincsenek?
2015. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd húga menjen át hozzátok és aludjon a tesóddal. Te meg menj át a barátnődhöz. Mindenki jól jár.
2015. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valamelyik tesót meg kell kérni, hogy aludjon egy barátjánál. illetve csak járnak néha a tesók bulizni is, amikor éjjel jönnek haza, addig együtt tudtok lenni, aztán ha alvás közben hazajön a tesó az már nem olyan gáz. (nem kell pucéran aludni)
2015. jan. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Édesapád szíveskedjen elmászni fülorrgégére
2015. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha délután nincs otthon valamelyik tesó, akkor is nyugodtan tevékenykedhettek, nem feltétlenül éjszaka kell:) Persze az együtt alvást megértem, hogy hiányoljátok. Esetleg nappaliban nem férnétek el?
2015. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csomó olyan hirdetést láttam, hogy pár órára vagy 1 napra kiadnak apartmanokat vagy szobákat. Keresgélj apróhirdetés oldalakon, tuti fogsz találni valamit:).
2015. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!