Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszélgessek vele? Volt...

Hogy beszélgessek vele? Volt már valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon jó barátnőmet súlyos baleset érte egy hónapja.

Komoly fejsérülése lett,egészen eddig mélyaltatásban volt,pár napja felébredt,hál'istennek teljesen jól van,szépen beszél,viszont az elmúlt három év kiesett neki és abban az időszakban ismerkedtünk meg.

Persze még visszanyerheti az emlékezetét,de nem tudom mit mondjak neki,mikor bemegyek,nem tudom elképzelni milyen lesz,hogy nem ismer majd meg.

Még sosem voltam ilyen helyzetben.



2017. máj. 10. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kedvesen és az igazat meséld a múltról, lehetőleg kellemesebb dolgokról, mint közös események-élmények, melyek újra átélhettek...ilyesmiképpen.Aztán a jelenről, hogy segítesz ebben abban, ha akarja és persze, ha te is komolyan gondolod.
2017. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném (orvost, szülőket), hogy esetleg közös fényképeket bevihetsz-e és azok kapcsán egy-egy történetet lehetne elmesélni... Talán a felépülésében is segítene.
2017. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam volna írni, min amit a második hozzászóló javasolt. :)
2017. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!