Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (12/F) Van egy lány az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(12/F) Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik és tudni akarom hogy járna e velem csak félek hogy elutasít mert más nemzetiségű vagyok de most nem is volt pillanat hogy beszélgessek vele mivel nagyon sok barátnője van és mindig vele vannak?

Figyelt kérdés
Mit mondjak majd neki ha lesz egy pillanat.

2013. ápr. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
húzd meg a haját sünetben, utánad szalad és már kettesbe vagytok és you are the winner :D.
2013. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szereti ha a haját húzkálják szóval nem a legjobb ötlet.
2013. ápr. 28. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Először randira hívnám pár randi után megkérdezném hogy járna e velem
2013. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj neki szerelmeslevelet. :D:D
2013. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem csak hívd el valahova és beszélgessetek, majd kiderül a dolog ... Egyébként milyen nemzetiségű vagy? :)
2013. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kínai vagyok
2013. ápr. 29. 21:54
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gond. Legyél vicces, és nyert ügyed van.
2013. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Te kőcsőg Hu Csin Tao!
2015. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem csak hívd félre, mond el neki az érzéseim és történik ami történik. Én 13 vagyok lány, és pont mostanában vallottam be egy fiúnak hogy nagyon tetszik. Ő nem viszonozta de nem volt semmi gázos csak ne hagyd hogy a válasza útán rögtön lelépjen, tartsd szóval, beszélgessetek egy kicsit
2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!