Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Halott sulistársammal álmodtam?

Halott sulistársammal álmodtam?

Figyelt kérdés

Évf.társam pár hete lett öngyilkos és pont ma azt álmodtam hogy egy közeli faluban találkoztunk pár osztálytársával meg az ofőjükkel,egyszerre észrevettem és integettem neki majd odafutottam megölelni..ennyire emlékszem,éreztem az illatát is kicsit :(

Mit jelenthet?Jól esett hogy még "láttam".


2017. máj. 13. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Anyummal voltam ugyanígy. Álmomban én is átöleltem,és sírva ébredtem. Nem tudom mit jelent,de szerintem hiányzik.
2017. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nemrég meghalt rokon/imerőd megjelenik az álmodban az azt hogy elbúcsúzni jött.
2017. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 13. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hiányolod őt, és nem érted miért kellett meghalnia. Nem tudtad teljesen elengedni magadban, és még hiányzik.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hm... hianyzik neked vagy ilyesmi vagy csak elbucsuzni jott :/ ah ideraknek egy mosolygos smilet de nem tudok hiszen ugy sajnalom az ilyeneket akik eldobja az eletuket szerintem vegsosoron mar nem volt akire tamaszkodjon lehet hogy akarta hogy segitsetek neki lehet ki ne akarna mondjuk azt mar nem lehet elviselni hosszu tavon ha egy jo szot sem kapsz csak szidnak csesztettnek leginkabb mar megolned magadat eleg hihetetlennek fog hangzani amit irok de en 13 evesen az a szurke gyerek vagyok az iskolapatban hatul egyedul lapitva akit utalnak az osztalytarsai mert nem ismerik ami kolcsonos 6 eve veluk vagyok es csak a nevem es szuletesi datumom meg anyagi hatterem ismerik oszt ennyi de annyira sajnalom a gyereket en ha tudtam volna mentem volna es segitettem volna rajta :D
2017. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!