Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátomat élőben hallottam...

Egy barátomat élőben hallottam Skype-on hogy szidja az apja amiért elrontotta a saját életét. Mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés

Mai napig a gimiben megismertek a legjobb barátaim, akikkel nagyon szétszóródtunk az országban egyetemeken (Szeged, BP, Eger, Miskolc) de hetente Skype-olunk vagy telefonon beszélünk és havi szinten találkozunk mikor haza megyek.


Tegnap 3-an Skypeoltunk és jászottunk is és egyikükhöz bejött az apja (ő épp otthon van ezen a hétvégén) hogy hogy merészel jászani, amikor elszúrt mindent magának.

"Csinálni 2 millió forint diákhitel adósságot arra volt eszed?"

"Játszani most van eszed?"

"4 év alatt összeszedni 30 kreditet a suliban volt eszed?"

"Tanulni bezzeg nincs eszed?"

Ilyeneket hallottunk és utána biztos eszébe jutott hogy a vonalban vagyunk, mert mondta hogy most mennie kell és kilépett.


A Szilvesztert nálam töltöttük 4-en a csapatból a városban ahol tanulok, az albiban és már akkor gyanús volt az, hogy azt kérte maradjunk még egy napot, mert itt legalább nem baszogatja senki, úgyhogy mi ketten nem elsején csak másodikán mentünk haza, mert ráértem amúgy is.


Kérdésem mit tegyek ezzel most? Eddig úgy tudtam jól megy neki a suli, mint ahogy nekünk többieknek is

23/f


2017. máj. 14. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat,hogy igaz-e,amit hallottatok.
2017. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezném meg, hogy igaz-e, ilyesmivel nem poénkodik egy szülő, hanem azt, hogy tudsz-e neki segíteni, melyik tárgy(ak)nál akadt el. Ha jó barátok vagytok, akkor ez a teendő.
2017. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13/F vagyok de szerintem segits neki azokbol a tantargyakbol amiket nem ert :D (johetnek az oltasok lesz*** mert szolasszabadsag van es en tul sok mindent megengedek magamnak mer miert ne AZ EMBEREK HOGYAN LETEZTEK GYK NELKUL??????
2017. máj. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Biztos nehéz lehet ennek a fiúnak az élete, és nincs akivel megbeszélje a gondjait. Érdemes lenne találkoznod négy szem közt és megbeszéld ezt vele. Próbálj segíteni neki amiben csak lehet.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!