Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Mit tegyek, ha úgy érzem a barátnőm egyre jobban távolodik el tőlem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 12:43
 1/10 A kérdező kommentje:
azért kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy kiderítsem ennek a barátságnak befellegzett e vagy sem!
2017. máj. 15. 12:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Integess neki :)
2017. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja hát próbáltam már neki integetni, de rám se figyel :'((
2017. máj. 15. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

NEM LÁTTALAK!

Istenem mivel érdemeltem ki ezt :(

2017. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szállj le rólam, többet nem akarlak látni, integetni se fogok
2017. máj. 15. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
ezt a csatát elvesztettem... de azért pénteken buli?
2017. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!


na most már tudom mit tegyek

2017. máj. 15. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Anyáááád :)

Látom jól szórakozol, ennek örülök! Addig se azzal a képzelt gonddal vagy elfoglalva, hogy lecseréltelek. Azért kíváncsi lennék meddig kerested ezt a bejegyzést. Szerfelett találó.

Na de a komoly kérdésre nem válaszoltál, megyünk bulizni ? Mert péntekre megjavul a vodafone hálózata, újból fel tudom hívni és akár vele is elmehetek, ha továbbra is nyavalyogsz:)

2017. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miert teregeted ki a problémáidat a világ elé? Ovis szint!
2017. máj. 15. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére a cyberbully olyan globális probléma, amit akár büntetni is lehet...
2017. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!