Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyemben? (tobbi lent es bocsi az ekezetek miatt)

Figyelt kérdés

ez ezeleott 1 evvel tortent ugy kb elkezdtek szivatni mert megprobaltam 12-evesen videozni volt egy nalam nagyobb latszolagos baratom (akkor 5.-es voltam es o volt 7.es ) mivel elkezdtem videozni ezt titokban tartottam mert hat meg csak bena videoim voltak :/ megkertem egy baratomat hogy o is szaljon be de kiderult hogy nem is a baratom,mert amint meglatta amit csinalok egybol elmondta a tobbieknek (pedig megkertem hogy ne mondja el senkinek se) akik ezert kicsufoltak es szivattak igy fel is adtam hogy ne cikizzenek ekkoriban a nagyobb baratom is ellenem fordult eloszor azthittem o csak poenbol mondja csak hogy kiderult hogy nem es mikor megprobaltam ellene tenni hat nem sikerult

elkezdett megjobban szivatni es az osztalyban akkikel barat voltam elfordultak tolem egyedul maradtam es mar suliba sem volt kedvem jarni de vegleg jobbra fordult a helyzet osszebaratkoztam egy lannyal akivel most is joban vagyok o segitett atveszelni ezt de ti hogyan oldotatok volna meg ezt a helyzetet?



#tettetek #volna?
2017. máj. 15. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt nincsen korhatárhoz kötve a regisztráció?
2017. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2017. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha ez oltas volt akkor oke vegulis ez hulye kerdes volt :D de erdekel ti mit tettetek volna a helyemben?
2017. máj. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!