Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kereshetem meg ezt a...

Hogyan kereshetem meg ezt a személyt?

Figyelt kérdés

Igaz nem velem történt hanem a nővéremmel de tanuja voltam az utána történteknek. Autóbalesetet szenvedett a 4- es számú főút melletti mellékúton Kaba környékén ahol az út melletti árokba borult a kocsival benne a 2 és fél éves kislányával. A kocsi brutálisan összetört. Mire odaértünk egy fiatal férfi már kiszabadította őket a roncsból. Az ő kocsijában ültek a férfi a kocsi mellett állt bőrig ázva a bal karja iszonyatosan vérzett.

A kocsi ablakát betörve húzta ki az unokahugom, biztosan akkor vághatta meg magát.

Mikor meglátta,hogy megérkeztünk az autóval azonnal indulni akart.

Megköszöntük a segítségét de a nevét is szerettük volna tudni amit nem árult el :

-Hogy hívnak ?

Soha nem fogom elfelejteni azt a tekintetet amikor rám nézett és azt válaszolta : -"Számít "?


Esetleg valaki tudna segíteni hogy mégis milyen formában kereshetnénk fel ezt az illetőt. Csak egy rendszámot tudunk róla és a kocsi szinét. Köszönöm előre is mindenkinek...



2017. máj. 18. 19:17
 1/1 opened paradise ***** válasza:
Ez alapján pl. magánnyomozó meg tudná találni. De ha olcsóbban,akkor írd meg valamelyik napilapnak,hátha lehozzák és úgy ráakadhattok.
2017. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!