Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék elfelejteni egy...

Hogyan tudnék elfelejteni egy olyan személyt, aki nem érdemli meg hogy foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon megszerettem, támogattam, ott voltam mellette ha szüksége volt rá. De mindez egyoldalúvá vált, tesz rám nagy ívben, pláne most sínen vannak a dolgai. Tudom hogy túl kellene rajta tennem magam, de valamiért még sem megy.
2017. jan. 18. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig várni kell, meg próbálni nem agyalni rajta. Ahogy az emlékek halványulnak, úgy fogsz neki egyre kevesebb jelentőséget tulajdonítani. Elfelejteni nem fogod, de igényelni se.
2017. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túlságosan is elnéző vagyok vele szemben, egy idő után mindig eszembe jut, és ilyenkor olyan jó lenne megkérdezni hogy mi van vele, és beszélgetni egy kicsit. Ezt nem mindig tudom megállni.
2017. jan. 19. 12:37
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy te és az az illető?Mennyi ideig voltatok jóban?Szerintem ezek elengedhetetlen információk ahhoz,hogy megfelelő tanácsot tudjak adni.
2017. jan. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 26 évesek vagyunk, kb 5 évig.
2017. jan. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!