Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17. kerületben, és környékény...

17. kerületben, és környékény kpoperek? Keresem az internetbestimet! Többi lent!

Figyelt kérdés
Szinte sehol sem látok kpopereket, az utcákon sem. Se sehol ,ezen a környéken .Vagy amikor bemegyek a városba akkor sem látok senkit.( pólóban,maszkban vagy ilyesmi).Vannak Pesten kpoposok ?

2017. máj. 23. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pesten van a legtöbb kpop fan az országból. Szóval szerintem simán találsz. Lépj be csoportokba facebookon és érdeklődj. :)
2017. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokan vannak, egyre többen. Mikor én megismertem a Kpop-ot, iszonyat kevesen ismerték a környezetemben, most rengetegen.
2017. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pesten sok kpopper van,csak nem feltétlen vannak kívülről látható jeleik. (Nem feltétlen vannak kpoppos pólóban, maszkban, sőt, az se biztos, hogy kitűzőkkel van tele a táskájuk.)
2017. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rajtam se látszik egyáltalán, van egy Annyeong-os pólóm, abból lehet sejteni, hogy valamit azért szeretek Koreából. :D Most hülyén fogalmaztam, de a lényeg, hogy rajtam se látszik egyáltalán. Amúgy sem fogok felvenni ilyen feltűnő cuccokat, amiket írtál, mert 24 éves, dolgozó nő vagyok, egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy így nézzek ki. :D (Furcsállnák a munkahelyemen...)
2017. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer elmentem egy ilyen bulira, de csak azért, hogy ázsiai lányokkal ismerkedjek. A zene számomra amúgy borzasztó... :)
2017. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!