Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek Budapesten hol,...

Szerintetek Budapesten hol, és hogy tudnék barátkozni? 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szórakozóhelyekre nem igazán járok. És vannak barátaim, de sokan messze laknak. Néha elgondolkodom, amikor egyedül vagyok, hogy miért is vagyok egyedül. És arra jutottam, hogy azért, mert elég félénk vagyok sajnos. Ezért az osztályban csak pár emberrel vagyok minimum haverságban. És ez nekem megfelel is, viszont arra gondoltam, hogy iskolán kívül nézelődnék. Mit tudtok tanácsolni, hol próbálkozzak?Köszönöm előre is!

2017. máj. 24. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:

*meg is felel

Nem tudom ez a hiba hogy jött össze :D

2017. máj. 24. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Fűzd szorosabbra a viszonyod a barátaiddal. Beszélj velük többet, találkozzatok többet, tök mindegy mit csináltok, csak legyetek együtt. Sokkal többet ér az (főleg hosszú távon), mint pár felszínes barát
2017. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha gondolod irhatsz:)

15/L ,Bp

2017. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!