Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így? Miért ennyire...

Miért érzek így? Miért ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Összes barátom,köztük a legjobb barátnőm is elutaztak. Sulitól elmentek külföldre,és én nemtudtam menni,itt maradtam egyedül. A legjobb fiú haverom is ki ment.. egyszerűen nem bírom ki,kisírtam már a szemem is amiért én nem lehetek most ott velük. 1 hétre mentek

Abból meg van 4 nap,annyira hiányoznak,meglátom hogy küldenek képet elsírom magam.

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen rosszul?



2017. máj. 30. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán mert nincs saját életed. Foglald le magatt, találj valami hobbit, vagy legalább egy jó könyvet.

És soha nem voltam barátfüggő, mindig nagyon jól elvoltam egyedül is, ők csak amolyan "kiegészítők" (ennek ellenére nagyon szeretem őket, csak nem igényeljük hogy állandóan egymás nyakán legyünk. És ez kb 15 éve működik is).

2017. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!