Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy bedrogozták a...

Lehet hogy bedrogozták a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tegnap este ott aludt a főnökénél a munkájából kifolyólag. Este nekiálltak páran borozni, de hamar lelépett mindenki a társaságból. A barátnőm két három pohár bórt ivott meg és nem emlékszik semmire. Reggel fél 6-kor sírva hívott fel hogy nem emlékszik és nagyon nagyon rosszúl van. Küldött a nyakáról képeket, mintha folytogatták volna, és azóta folyamatosan epét hány és gyengének érzi magát. Fogalmam sincs hogy mit tegyek, vagy hogy reagáljak. Mondtam neki hogy feljelentést kell tenni sűrgősen, de csak sír azt mondja hogy azt nem akar. Sose voltam még ilyen ideges és nem tudom hogy reagáljak. SOS

#barátnő #drog #bedrogozták
2017. máj. 31. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most nem vagytok együtt? Irány hozzá és a rendőrség. Amíg nem késő! Ha legközelebb belehal az esti munkába (???), akkor már késő lesz.
2017. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pont ezt teszem, együtt vagyunk és ha tetszik neki ha nem... következményei lesznek
2017. máj. 31. 12:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, gináztatni elég gyakori, ekkor az a minimum hogy kirabolják, rosszabb esetben meg is erőszakolják. Sajnos sokat nem tudtok tenni, mindenki tagadni fog, de érdemes rendőrséghez fordulni.
2017. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap este ott aludt a főnökénél a munkájából kifolyólag.

Édes vagy😅

2017. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze.

Viszont, mivel nekem nagyon fura, hogy valaki ott alszik a főnökénél, ezért másra is gondolnék:

- berúgott és szexeltek, kicsit vadra is sikeredett, így lett látható nyoma, amit nem tud előtted eltitkolni, így kellett valami fedősztori

2017. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
(1. 5. válaszoló nem azonos!)
2017. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hónap naívja díjad átveheted a GYK ügyfélszolgálaton.
2017. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
En az 5. valaszoloval ertek egyet.
2017. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. Megtörtént a feljelentés. Azért aludt a fönökénél mert a lakhelyétöl nagyon messze kellett volna dolgoznia jövő vasárnapig. Azonban reggel elindult haza. Ergo nem találkoztunk volna igy nem is kellett volna látnom a nyomokat, hanem regel ő küldte át a képeket sírva. Gondoltam amúgy erre én is, de ismerem a barátnőmet.
2017. máj. 31. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:

És nem volt szállás sehol, meg ott sem, ahol dolgoznia kellett volna.

Én tuti nem aludnék a főnökömnél, pedig ezer éve ismerjük egymást. Főleg így, hogy férfi.

2017. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!