Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Pár éve lakom új városban és még nem sikerült komolyabb barátságot kötnöm, akivel legalább pár hetente összejárnánk. Felnőttként azt látom, mindenkinek megvan a maga barátja, társasága és ennyi. 1 éves kisgyerekkel amúgy is nehéz. A gyerek révén próbáltam több másik anyukával is találkozni, hogy jatszassuk őket, de őnekik megvannak a gyerekhaverok is már. Akinek meg nincs gyereke, eleve kerül...

Hogyan szerezhetnék új barátot?


2017. jún. 3. 12:47
 1/2 anonim válasza:

Én a helyedbe klubbokba, találkozókra járnék, ami megfelel az érdeklődésednek. Vagy ha már itt vannak ezek a csúcs közösségi oldalak, ott is kereshetsz magadnak megfelelő csoportokat, közösségeket. Talán még találkozókat is tartanak.

Sok sikert! :)

2017. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én játszótérre mennék a babával, vagy parkokba, ahol vannak kisgyerekes anyukák.
2017. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!