Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erdekel Japan, Japan Kultura...

Erdekel Japan, Japan Kultura es a Japan elet?

Figyelt kérdés

Szeretnek talalni embereket akiknek erdeklodesuk van Japan irant, tetszik a kulturajuk, baratkozni, dumagatni a temarol meg stb. celbol. Mondjuk osszehozhatnank egy Facebook csoportot vagy valami. Ha mar tudtok egy ilyen csoportot es lennetek szivesek bejelolni mint tagot, annak is nagyon orulnek!

Lehet hogy az anime es manga miatt van erdeklodesem az egesz irant, de az mar mult, jelenleg keszulok a nyelvet tanulni es fosuliba is beiratkoztam ennek celjabol! Komolyan gondolom a kikoltozest oda es az ottani eletemet! Szoval komoly vagyok ezzel a temaval es legyszives keruljetek a beszolasokat. Koszonom!



##kultura ##Japannyelv
2017. jún. 4. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Beteg egy népség.
2017. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Márpedig ezt nem te döntöd el, hogy ott élsz-e. Ők döntik el kinek adnak vízumot. Bölcsészre alias japán szakot végzettre nem sok szükségük van, ugyanis ők mind beszélnek japánul, ráadásul nálad jobban. Angol tanárnak is anyanyelvi angolost keresnek, ami jogos is. Az átlag magyar akcentusos angol elég erős. Még lakást is inkább honfitársnak adnak ki, mint migránsnak. Szerintem nagyon jól teszik. Ők legalább nem korcsnép. Ha csak a fele anime rajongó kiköltözhetne, akkor olyanok lennének, mint a magyarok : vágott vegyes.
2017. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Japánba vízum kell.


Ezenkívül jelentős kezdőtőke, ugyanis mind a szállás, mind az élet (étel, közlekedés) rettenetesen drága. A sima vízum 3 hónap, de azzal nem vállalhatsz munkát.


Munkavállalói vízumot kell kérvényezned, és szinte kizárt, hogy megkapod. Ahhoz innét kell előre lefixált munkát találnod Japánban - igen, ismerős nélkül vagy valamilyen különleges szakmai képzettség nélkül tényleg lehetetlen szinte.

2017. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Én imádom Japánt!
2017. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mar megint minden az elejetol, igen van tudomasom rola mire van szuksegem arra hogy be engedjenek az orszagba meg minden....rohadtul nem lesz egyszeru de feladni nem akarom, altalaban evente 1-3 szemely jelenkezik az allampolgarsagert es 90% meg is kapjak ha normalisak voltak az orszagukban(nincs kozod a rendorseghez stb.) Ez egy long-term terv, gondoltam kiirom ide hatha van meg valaki akit erdekelne...na mind1, legyetek okosabbak mint en, nem fogom feladni, ki fogok menni japanba, ez vegleges, akit erdekel az irjon privatot... koszonom a valszokat, ha a tobbi is ilyen hasonlo valasz lesz akkor kerlek ne faradjatok irni!
2017. jún. 4. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Engem érdekel, japánul tanulok a szabadidőmben. Gyakorlásként japánul vezetem a blogomat, illetve chatelek, vannak levelezőtársaim.

Érdekel a japán történekelem is. Szeretem a japán divatot, zenét.

Japán sorozatokat, animét nem nézek. mangát nem olvasok.


Ilyen jellegű csoportokba nem lépnék be. (régebben már próbáltam)

Tele van hülyékkel, akik álomvilágban élnek.

Nem sok kedvem van tizenéves otakukkal haverkodni akik hülyén beszélnek (magyarul, de minden mondatba beraknak egy-két japán szót. általában ezek a kawaii, sugoi, -chan, desu..kb ennyit tudnak.) Állítólag japánul tanulnak, de a szókincsük valamiért sose fejlődik. Jah, és mind azt tervezi, hogy majd pár év múlva kiköltözik Japánba és minden happy lesz. (Hogy hogy költöznek ki, mit dolgoznának ott, hogy boldogulnának idegennyelv ismeret nélkül -hiszen nemhogy japánul, de még csak angolul se tudnak-, stb kérdésekre nem tudnak válaszolni. De ilyen felháborító kérdésekkel ne is merjük őket zavarni. Elég annyit tudni, hogy ők menni fognak. xDDDD)

2017. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ráadásul a többség csak azért akar kimenni, mert szeretik az animéket. Vicc kategória :Ddddd Legalább tudnának rendesen érvelni. Nem minden olyan szép és jó ott, mint ahogy a kedvenc meséikben látják.
2017. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért gondolják sok weeb, a japán milyen hű de menő szuper király ország. Utána néznének a japán igaz "sötét" oldaláról, akkor már nem istenítik a japán.
2017. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedofilok országa.
2017. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2017. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!