Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért baj, ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha egy 21 éves lányt jobban érdekel a kultúra, az irodalom és a művészetek, mint a folytonos bulizás?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a korombeli fiúk ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni. Sokaktól meg azt hallom, hogy régen másabb volt a világ. Azt látom, manapság a fiúk lusták kezdeményezni. Miért van ez?

2015. dec. 26. 09:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Viszont nem kéne azon gyötrődnöd, hogy megfelelj mindenkinek. Legyél önmagad, akinek meg nem tetszik, azt ignoráld.

2015. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 BlackSword ***** válasza:
Rám meg akkor néznek úgy, mintha földönkívüli lennék, amikor elmondom hogy szeretek olvasni... Mármint könyvet...
2015. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

De jó a tapasztaló szenzorod. Kiismertél mindent és mindenkit! Mennyi korodbeli fiút ismersz? 50-100? Szép kis statisztikát tudsz ebből levonni. Keresgélj máshol és találsz olyat is aki neked megfelelő.

A fiúk sem lusták kezdeményezni. Ha így lenne nem lennének párkapcsolatok, csak elvétve egy kettő. Lehet más bolygón élünk, a fene tudja.

De segítek is neked

-Nem, nem baj.

-Akinek más az értékrendje, annak természetesen baj, akinek hasonló, az nagyon örülni fog neki.

-De igen, tudnak vele mit kezdeni, de mint már írtam, azok, akik hasonlóan gondolkoznak.

-Régen nem tudom milyen világ volt, gondolom te is csak hallottad pár embertől, de ők sem tapasztalhattak mindent, csak a saját kis világukat, az meg nagyon kevés. Meg kellene tanulni, hogy akárki akármit mond azt ne vedd készpénznek, csak könyveld el egy másik ember tapasztalatának és ennyi! Ne vonj le belőle semmi következtetést!

-És mint már írtam, a fiúk nem lusták kezdeményezni. De ne várjátok már el kérem szépen hogy oda menjünk mindenkihez. Azt ti se szeretnétek. (Mondjuk furcsa, hogy minden nő azt várja el, hogy ő legyen az egyetlen akinél próbálkozunk, de ez persze lehetetlen, hisz nem tudhatjuk mi se ki foglalt már, vagy egyéb tényezők) Aki előtted megy el az utcán, ezer és egy oka lehet hogy nem szólít le pont téged. Barátnője van, nem érdekled ( hisz a dolgomat végezve, nekem sincs kedvem senkit sem leszólítani) miegymás.

2015. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt, mert a bulizós emberek vannak szem előtt, akik elvannak egy jó könyvvel, ők "láthatatlanok", nem tűnnek fel, így aztán úgy érzed, hogy mindenki csak bulizik
2015. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem baj, inkább azért mondják mert ők nem jártasak ezekben a témákban így nem is tudnának veled miről beszélni.

Én sem igazán tudok hozzászólni érdemben sok mindenhez mert, ha nem tudom milyen író/költő miket írt és milyen stílusban vagy valamilyen festő/szobrász művészetének részletezéséről kellene beszélni akkor igencsak bajban lennék.

Plusz azt hihetik, egy évig kell rimánkodniuk mire leveszik rólad a bugyit így nem éri meg az egész erőfeszítést.

2015. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Titusztitusz ***** válasza:
Egyáltalán nem baj az, ha így áll a dolog...Sőt...Legyél büszke inkább magadra...Azok, akiket BÁRMELY életkorban CSAK a "bulizás" érdekel, azok felszínes. sekélyes, primitív emberek szoktak lenni...Akik aztán a későbbi életükben meg is szokták adni mindennek az árát...Viszont azért ha nemis mindig, de néha-néha azért "bulizzál" te is egy kicsit, azért a tűlságba beszűkült életmód sem túl ideális dolog, és később ennek is elő szokott jönni a negatív hozadéka...A mai fiúk meg hogy miért lusták kezdeményezni? Hát...Szerintem főleg azért van ez, mert a nők BÜSZKÉK UGYE ARRA, hogy manapság már "egyenjoguság van", és "nincs különbségtétel" a nemek között...Ez mondjuk valóban jó dolog, sok pozitív hozadéka van, viszont EZ ESETBEN MEG a nőknek el kell/kéne viselniük az ÉREM MÁSIK OLDALÁT IS...Miszerint, ha egyszer "egyenjoguság" van, akkor ugyan MIRE FEL várják el a nők azt, hogy a FÉRFI kezdeményezzen örökösen, meg hogy az "udvaroljon" örökösen a nőknek, merthát ez így "illik"???Nadehát ha egyszer EGYENJOGUSÁG VAN??? Legyen akkor EZEN A TÉREN IS EGYENJOGUSÁG, aztán semmi probléma...Szerintem sok fiú nézi így a dolgot, de persze rengeteg olyan srác is van, aki vagy tényleg lusta kezdeményezni,(Vannak rengetegen, akiknek sohasem szokott szexre vágyni a férfiúi szerszámuk,ugyanis tökéletesen kielégíti őket a mobiltelefonok nyomogatása...)vagy eleve nem is mernek megszólítani nőket...Nehogy azt hidd hogy csak a nőknek szoktak komplexusaik lenni, meg csak azok szoktak reszketni mint a nyárfalevél, ha meg kell szólítaniuk egy másik nemhez tartozót...
2015. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak ugyanilyen, kultúra és irodalom iránt érdeklődő fiúk között keresgélj, és ne a bulizó izomagyak között.


"Azt látom, manapság a fiúk lusták kezdeményezni."


Ez viszont nonszensz. Ugyanannyi jogod van kezdeményezni, mint egy fiúnak. Úgyhogy ha tetszik valaki, akkor menj oda hozzá. Ha pedig nem teszed, akkor ne csodálkozz, ha egyedül maradsz!

2015. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem baj, jó dolog. Pontosan mik érdekelnek?

Mit értesz az alatt, hogy a srácok nem tudnak a dologgal mit kezdeni? Hogy reagálnak, amikor elmondod, hogy ezeket bírod?

Én szeretem, ha valaki szereti a művészeteket, de a világból kifutok, amikor valaki csak "művészieskedő". Pl. eddig 1 ténylet kulturális csajt láttam életem során, Ő is 28 volt. A többi lány csak előadta, hogy ezek a dolgok fogják meg, mert menőnek és okosabbak érezték magukat. Volt, aki elment színházba, mert a barátnői is és nem akart kiesni közülük. Volt, aki elment komolyzenei koncertre és végig telefonozott, unta magát.

A fiúk pedig nem lusták kezdeményezni. Ezt miből látod?

2015. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
először is, köszönöm a válaszaitokat. sokan kérdeztétek, miből gondolom, hogy a fiúk lusták kezdeményezni... az a helyzet, hogy nem egy szituáció volt, amikor próbáltam kezdeményezni és az illető vagy bezárkózott, vagy rögtön nyomulásnak vette, úgyhogy ennyit az egyenjogúságról (szerintem ezt a fogalmat ne keverjük más dolgokkal)... hogy mit szóltak, amikor megemlítettem az érdeklődési körömet.... hát, nem tudtak hozzászólni, csak a fejüket ingatták...
2015. dec. 26. 12:34
 10/24 anonim ***** válasza:

"hogy mit szóltak, amikor megemlítettem az érdeklődési körömet.... hát, nem tudtak hozzászólni, csak a fejüket ingatták..."



Nézd, engem is sok minden érdekel az életben, és sok minden teljesen hidegen hagy. Hiába van széles érdeklődési köröm, például semmit nem tudok kezdeni party arc nőkkel, vagy Barátok közt rajongókkal, mivel nem vagyok otthon a legújabb klub trendekben, és Magdianyus életében sem. De emiatt kár bánkódni, úgysem olyan nőt keresek, akiknek ez a fontos.


Viszont ismerkedtem már meg úgy lányt, hogy a metrón mellettem ülve megkérdezte, hogy tetszik e a könyvolvasóm, mert ő is szeretne egyet... Szóval igen, akár ilyen témával is lehet ismerkedni, és igen van akinek ez jön be.

2015. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!