Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek sikerült már itt...

Valakinek sikerült már itt barátkozni?

Figyelt kérdés

Mert nekem még nem igen😕

15/l


2017. jún. 5. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen, bár ez az oldal nem kifejezetten a barátkozásról szól. Arra vannak direkt erre létrehozott fórumok. Próbáld meg ott!
2017. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Jelenleg van egy 30, 18 és 16 éves barátom is innen.
2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült, több emberrel is hosszasan beszélgettem jókat az oldalról, azt hogy mennyire a barátaim nem tudom, mert nem igen volt még olyan szituáció amiben meg tudták volna mutatni. Bár egy biztosan van, akiről el tudom képzelni, hogy nehezebb időkben is mellettem állna. Mondjuk egyik beszélgetés se barátkozási célzattal indult, szóval ha kifejezetten barátokat akarsz találni, lehet nem a legjobb oldalon vagy.
2017. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen sikerült:)

Találkozok is velük èlőbe meg ilyenek,ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot.

23l

2017. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült :) pedig nem is vagyok barátkozós típus.
2017. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, itt ismertem meg a barátomat, akivel azóta is nagyon szeretjük egymást és találtam pár barátot is. :)
2017. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, párszor, egyikkel több mint egy éve tartjuk a kapcsolatot, ami elég szoros, egy másikkal csak úgy tűnik, hogy sokáig tart majd. :) Ha szeretnél barátkozhatunk. ^^

17f

2017. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, sikerült :)

Ha szeretnél, barátkozhatunk :)

2017. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordult már régebben, de természetesen megszakadt a kapcsolat, vagy az adott személlyel voltak gondjaim és inkább véget vetettem a beszélgetésnek. Eddig hosszú távon nem maradt meg senki, de nem is életcélom. :D Nem azért járok ide, hogy barátkozzak. Ha úgy alakul, nem utasítom vissza, bár kevés esély van rá, hogy értelmes, normális emberekre botlok. :D
2017. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem egy oldalú a beszélgetés, hanem mindkét fél érdeklődik, és figyel a másikra, és mindketten tudnak értelmesen hozzászólni a dologhoz, addíg nagy eséllyel alakulhat ki barátság :)

Itt az oldalon ugyebár beszélgetést azt meg nem nehéz elkezdeni, csak a leírtaknak megfelelő beszélgetőpartnert nehéz találni :/

2017. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!