Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régen nagyon könnyen barátkozt...

Régen nagyon könnyen barátkoztam, de mostanában nem megy. Miért?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve kezdődött ez az érzésem, hogy nem megy a barátkozás. Azelőtt szinte bármilyen társasággal el tudtam lenni, de mostmár nem. A suliban 1-2 emberrel vagyok jóba. Gondoltam Gimibe jobb lesz mert ez egy elég fos osztály amim most van, de volt osztáytalálkozónk és alalpvetően elvoltam velük, de mégsem éreztem magam annyira jól. Edzésre is járok, ott van egy baráti köröm, de ha nincsenek ott, a többiek között különcnek érzem magam. :(

Volt már valakivel ilyen? Miért lehet ez?



2017. jún. 5. 17:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui.: 15 éves lány vagyok.
2017. jún. 5. 17:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, csak idén kezdtem megnyílni az osztályom felé. Azelőtt pedig folyton elhidegülve éreztem magam.

Nem tudom az okát, de az biztos hogy magadban kell letisztázni a dolgokat, és igenis erőltetni kell a dolgot: beszélgetéseket kell kezdeményezned és szimpátiát kell keltened

ha gondolod, dumálhatunk erről priviben

2017. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!