Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal? Kinek...

Barátság extrákkal? Kinek van/volt ilyen kapcsolata? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy hosszan írjatok a dologról. Hogy kezdődött, mi volt benne az extra (csók, szex), hogy végződött, mi volt benne jó, vagy rossz, ti milyenek voltatok (személyiségileg).


(A kérdés elvi, nincs olyan barátom, akivel egy ilyen kapcsolatot szeretnék kialakítani, csak szimplán érdekel a téma.)



2017. jún. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt már, többet nem kérek belőle. Hidd el, bármilyen csábító is a helyzet, nem éri meg. Hacsak 1, nem vagy mazochista 2, személyiségedből adódóan ez való neked 3, leckét akarsz az élettől 4, naív vagy és hiszel a csodákban.


A kezdetekben magával ragadott, imádtam a pillanatokat. Akkoriban nem vágytam komoly kapcsolatra, így megfelelt számomra a helyzet. Egy darabig. Lassan elkezdtem többet érezni, mindketten, pedig nem szabadott volna. A mi esetünk alapból halálra volt ítélve... sajnos az érzelmeimnek köszönhetően úgy döntöttem adok egy esély kettőnknek. Életem leborzalmasabb időszaka volt. Bánom mai napig az egészet, rengeteg dolog történt velem miatta... Kemény pofont kaptam az élettől, leginkább magamtól, de kellett ahhoz, hogy most az legyek aki. Mellesleg a tapasztalatszerzés fontos. Ha teheted ne a saját bőrödön szenvedd el.

Nem kell olyan véresen komolyan venni, de nem mindig az a legjobb számodra, amit a szíved diktál. Jól nézd meg, kivel állsz le! Hiába csak egy ostoba extrás kis barátság. :)


Az effélék 99%-ban halálra vannak ítélve. Ezen a téren nem hülyeség a sztereotípia, legtöbb eséllyel kialakulnak érzelmek, akkor pedig megette a fene, főleg ha a másik fél csak a szexuális örömöket látja bennünk. Általánosságban. A körülmények nagyban befolyásolják a kimenetelt, mindent. Esetleg több információt is megosztasz velünk?

2017. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Esetleg több információt is megosztasz velünk?"

Huhh ez így rám vonatkozott? Afelől, hogy miért írtam ki a kérdést?

Tényleg csak amiatt, mert ilyesmivel még nem találkoztam, nem is hallottam, vagy olvastam volna róla, és elkezdett mostanában nagyon érdekelni. Ártatlan kíváncsiság, azt hiszem. Meg persze az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ismeretlen emberek beszámolóit szívesen olvasgatom.


Köszönöm szépen, hogy írtál választ, eléggé negatív képet festettél a dologról. Jól gondolom, hogy nálatok ez inkább a testi vágyak miatt való "kihasználásról" volt szó?

2017. jún. 7. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem ebben a helyzetben vagy.

Mielőtt még nem történt meg velem, engem is nagyon érdekelt, nem igazán tudtam normálisan elképzelni. Megint más az tudod, ha át is éled. :)

Számomra és a legtöbb ember számára is negatív téma, bár biztos vannak azon kivételesek, akiknek pozitív jutott és teljesen máshogy gondolják az egészet.

Tulajdonképpen nem mondanám kihasználásnak idézőjelben sem, mert az nem kihasználás, ha mindkét fél akarja. :) És igen, jól gondolod, testi vágyakon alapult a kis barátságunk. Visszagondolva nem értem magam, de az ember nem olyan természet alapjáraton, hogy életében egyszer sem uralná a vágy. Más kérdés, ki az aki enged a csábításnak, és ki az, aki nem. :)

El tudod magad képzelni ilyen helyzetben?

2017. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem volt párkapcsolatom, de én úgy gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatba nem tudnék belépni.
2017. jún. 7. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs is túl sok értelme, de tényleg típustól függ. Első kapcsolatnak pedig főleg nem alkalmas... Ismertem olyat, aki így kezdte, meg is lett az eredménye.

Nem hinném, hogy te rosszul döntenél, értelmesnek és megfontoltnak tűnsz.

2017. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, mert ilyenre nincs szükségem.


De alapvetően mindenfajta párkapcsolati típus csak a két fél által meghatározott szabályokon múlik.


Lehet barátság extrákkalt csinálni, de valószínűleg az egyik fél többet fog érezni... akkor lesz vége a dolognak, és az fájni fog mindkét félnek, mert kötődnek egyáshoz, de a helyzet megoldásához ezt a kötődést el kell tüntetni, azaz meg kell szakítani a kapcsolatot.


Persze a gyász az élet velejárója, de jobb elkerülni.


Ha komolytalan kapcsolatról van szó, akkor mindenképp lazábbat szeretem, ilyen az egyéjszakás, csak szex-szükségletkielégítés típusú. Amitől nem alakul ki kötődés.


Amit mégis kipróbálnék az a párom melletti izgalomszerzés, nyitott kapcsolat, szigorú szabályok mellett. Viszont nem tudom hogyan kerülném el a kötődés kialakulását, de érdekesen hangzik. Így dobnám fel a különtöltött időnket.

2017. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom, hála vége lett már de senkinek nem kívánom azt a szenvedést, amit átéltem.

Fizikailag meg lelkileg is megviselt a dolog.

Én többet éreztem, ő nem:)


Soha többet ilyen kapcsolat.

20/L

2017. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!