Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi-Ikrek nő...

Oroszlán férfi-Ikrek nő kapcsolata? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 15:57
 1/4 anonim válasza:

A szuleim pont igy vannak egyutt lassan 20 eve. :)

A kapcsolatukbol lettem en, es mar 15 eves vagyok:)

2017. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az a velemenyem, hogy a horoszkop hulyeseg.


Szivesen.

2017. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%

Az eddigi két leghosszabb és legmeghatározóbb párkapcsolatom ebben a párosításban zajlott. Jelenleg a harmadik ilyen románc bontakozik ki, lassan négy hónapja tart, izgatottan várom, mi lesz belőle :)


Ez a párosítás nekem egyébként nagyon jól működő kapcsolatokat eredményezett. Mai fejjel már tudom, hogy mik voltak a buktatói, hogy mik lehetnek esélyesen azok a zsákutcák, amire érdemes ügyelni.


Az Oroszlán típusú férfi jellemzően féltékenyebb típus, és hajlamos lehet háttérbe szorítani a partnert.

Az Ikrek típusú nő ennél pedig jellemzően több függetlenségre vágyik, sokszor otrombán bele tud gyalogolni a hím Oroszlán önérzetébe.


Ha ezeken a területeken sikerül dolgozni, akkor minden patent! :)


- egy Ikrek nő

2017. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ikrek nő mellé illik az oroszlán férfi. Én is ismerek ilyen párt. Ami rokonok körében működőképes még, az az ikrek nő + mérleg férfi. Illetve én vizöntő fiú vagyok és ikrek húgommal imádjuk egymást.
2017. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!