Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú, akivel suliba...

Van egy fiú, akivel suliba latjuk egymast, koszonunk is. Elkezdtunk beszelgetni es sziveket ir meg ilyenek. Miert?

Figyelt kérdés
Miert ir szivet, ha alig ismer. Mindig mondja kuldjek kepet ilyenek. Aranyos meg jofej de nemertem ezt a viselkedest hirtelen. Valaki?!

2017. jún. 10. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy szórakozik, vagy egyszerűen ilyen a stílusa, vagy így akarja kimutatni, hogy tetszel neki. Kérdezz rá nála.
2017. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekes emberekkel ne számíts hosszú párkapcsolatra..
2017. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akar d.ni.
2017. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másképp nem meri közölni, hogy bejössz neki.
2017. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy, de gondolom tini. Amikor en 14-17evesen fiukkal chateltem,szinte kivetel nelkul mindegyik ezt csinalta, sőt aradoztak h milyen mas vagyok stb. mikozbe alig ismertek. A lenyeg h en sem ertettem oket sosem, de szerintem a te esetedben is csak nyomulni probal ez a srac. Azt gondoljak az ilyen idos fiuk h nincs mas modja a dolgoknak, es h nem modortalanok. Meglehet h tetszel neki, de ez elegge gyerekes jellemre utal szerintem. Persze te dontod el h neked ez mennyire jon be, de maskepp is a tudtodra adhatna, beszelgessetek tobbet elobe es elobb utobb tisztazd ezt vele.

18L

2017. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!