Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki nem tűnik el váratlanul?

Aki nem tűnik el váratlanul?

Figyelt kérdés

Sok barátságot kötöttem az évek során, jobban mondva azt hittem, hogy kötöttem, de valójában ezek az emberek nagy része addig volt mellettem, ameddig érdeke úgy kívánta.

2 ember van, akiről azt tudom mondani, hogy tényleg a barátom. Ezzel nem is lenne problémám. De a mai napig előfordul, hogy valakivel jobb kapcsolatot sikerül kiépíteni és egyik napról a másikra megszakad az egész.

Interneten is előfordult már többször, hogy egy-egy személlyel nagyon jókat beszélgettünk, de olyan is volt, hogy mindent eltudtam mondani egy olyan lánynak, akit csak netről ismertem, de 3-4 hónap után közölte, hogy már nem tart igényt a társaságomra.

Én olyan típusú ember vagyok, aki nem tud ráunni a barátaira, szívesen segítek nekik, meghallgatom őket, alkalmazkodom hozzájuk. Viszont nem érzem, hogy ez kölcsönös lenne, eltekintve attól az 1-2 kivételtől.

Más is van hasonló helyzetben?

19F



2017. jún. 11. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol olyan emberekkel, akikkel nem kéne.
2017. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fiatal vagy minek görcsölsz rá erre? ha zavar akkor csak annyit mondj el magadról, amennyi nem lenne ciki akkor se, ha elhagyna később.. vagy olyan barátságok kiépítésére törekedj amik szilárd alapokon állnak hosszú távon és nem idegeneknek adod a szabad időd a neten keresztül, hanem érdekes programokon töröd a fejed, amit a hozzád közel állókkal tölthetsz. nem kell mindenki a legjobb haverod legyen, vagy minden titkodat ismerje. egyszerűen lásd be nem fogod magadhoz láncolni azzal a másikat, hogy folyton magadról beszélsz mindig mindenféle sódert :D én legalábbis ilyen vagyok, de ezzel számolni kell, ha elhagynak akkor te is, ő is hibáztatok és ne bánkódj sokat, nem tragikus. többnyire látnod kéne kik azok akik érdeklődnek feléd

24/f

2017. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!