Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi barátnőm kitörölt a...

Egy régi barátnőm kitörölt a múltjából, vagyis konkrétan mást tett a helyemre. Szó nélkül tudnátok ezt hagyni?

Figyelt kérdés
óvoda óta voltunk barátok 14-15 éves korunkig, utána a gimi miatt megszakadt a barátság és ő közen miközben még jóban voltunk elkezdett jóban lenni egy másik lánnyal, akit én is ismerek és ő is szintén ovistársunk volt. ők most a legtökéletesebb barátnők és úgy van beállítva az egész kapcsolatuk, hogy ők már 18 éve a legjobb barátnők és csöpögős nyálas az egész dolog, tele van minden az ő fenenagy barátságukkal, aminek egy kamu az alapja. régen egyáltalán nem voltak jóban, az én barátnőm szó szerint nem kedvelte azt a lányt akibe most kb szerelmes. nem az a problémám, hogy megszakadt köztünk a kapcsolat, nem vagyok olyan naív, hogy azt gondoljam a barátságok örökké tartanak. de az igenis fáj, hogy kitörölt és mást tett a helyemre. tudom, hogy butaság lenne ezt szóvá tenni neki, de basszus... ez annyira rossz érzés és nagyon bántó számomra.
2017. jún. 12. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vannak barátságok sírig....

Nem sokat tudsz tenni,ne égesd le magad egy kioktatással,vagy beszólással,próbáld méltósággal viselni a helyzetet.

Közben ismerkedj,barátkozz :)

Egyébként nem igazán értem,attól még,hogy a másik lánnyal jóban van a legjobb barinőd,veled miért ne lehetne ?

2017. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy te mit érzel most felé. Akarnád e ezt a barátságot még. Ez a legfontosabb, hogy tudd. Hogy mennél már tovább csak még bánt, vagy úgy érzed, hogy kellene neked ez még, lehetne tovább.


Alapvetően ezek határozzák meg, hogy mi van.

2017. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok már a barátja lenni. Ő már nem az én világom. De szerintem gáz,hogy ilyet megcsinált. Mintha nem is lettem volna, pedig régen össze voltunk nőve. És ráadásul a világ kepebe is dörgölik, hogy na ők mennyire, még milyen régóta meg stb
2017. jún. 13. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez jobb, ha hozzászoksz. Egy páran még meg fogják veled csinálni. Az emberek ilyenek...
2017. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudj, de ti kisgyerek korotokban voltatokbaratok. Nem a helyedre tette. Eleve nem ertem , ez nem parkapcsolat , hanem barátság. Abból több is lehet.

Amúgy a legjobb barátnőmet 15 éves korom óta ismerem. A fiatalabb barátságok ritkán tartanak ki egy életre. Anyám 3 barátnője is gimis szerzemény

65 évesek jelenleg.

2017. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, úgymond a helyemre mert noha ismertek egymást régóta , jóba csak 8eve lettek kb. De most úgy van beállítva az egész mintha én nem is léteztem volna és ők lennének jóban már oviskotunk óta. Tudom h gyerekes ez a hiszti :D de szarul esik
2017. jún. 13. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, csak emiatt depressziós lettem, elzárkóztam mindekitől, ma pedig már félek az emberektől.

Ne kövesd el a hibámat...

2017. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!