Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány igaz barátotok van?...

Hány igaz barátotok van? Veletek is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sokat csalódtam a barátokban. A legtöbb érdek barátság volt utólag vissza gondolva. Amikor főiskolás voltam,akkor addig voltak mellettem,amíg nem segítettem nekik a beadandóban. Egy másik lány,aki mindig mellettem volna mostanában csak akkor keres,ha valakiről tudni akar valamit...aztán,ha rákérdezek,hogy lenne-e kedve találkozni,akkor el is tűnik előlem. Egy másik meg azért nem áll velem szóba,mert nem mentem el egy eseményre betegen,ahova meghívott úgy,hogy menjek el segíteni feldiszíteni a helyszint aztán max fényképezzem az ünnepséget,aztán menjek haza,mert ők ünnepelnek. Veletek is vannak ilyenek? Az ilyen emberek célszerű szanálni?


25/L


2017. jún. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
1 igaz barátom van, akivel évente tudunk találkozni kb. Egx ismerős aki anno barát volt, de nem igazán erdekel. Egy frissebb ismerettseg aki haver, de ha hív inkább lusta vagyok kimozdulni. Leginkább hugommal és párommal vagyok jóban, közeli viszonyban. 25/f
2017. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy, de még benne sem bízom meg feltétel nélkül.
2017. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A "sok csalódás" az élet iskolája.

Hogy tanulj belőle és csiszolt legyél.

Valaki egyszer felfedezhet.

Mint csiszolt gyémántot.

Mert az elég hiánycikk.


Ne búsulj.

2017. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 1 igaz barátom van. Az is fiú. Tiszteleten alapul a köztünk levő barátság.

Vam 1 lany is, de O féltékenységbol ott szúr hátba ahol csak tud. Mar megszoktam tole, es pont ezert nem mondok neki el dolgokat viszont számára fontos vagyok mert mindig keres.

21/L

2017. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Psychopathist ***** válasza:
Egyetlen igaz barátom van,4 éves korunk óta ismerjük egymást.
2017. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén hasonlóan jártam anno 27 éve.


Végül kiderült, hogy az "igaz barátok" - a sokból egy kezemen megszámolható volt.


Valóban, a többi érdek-barát volt.


Konkluzió: a naivítás drága kincs, jó ha van, de jobb ha nincs.


Vajon kiben lehet megbízni?

Ha nem önmagunkban. És ...(?) A párunkban?

2017. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy igazi barátom van jobban mondva barátnőm volt eddig egész életemben. Emberek jöttek mentek nyaliztak, hasznot húztak, de én alapból sem vagyok az a barátkozós tipus, így még most is együtt maradunk jóban rosszban már 20 éve. L/21
2017. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy lány barátom már 15 éve akivel nagyon ritkán találkozunk, sokat változtunk és komolyabb dolgokról már nem is tudunk beszélni mert elég felszínessé vált ez a kapcsolat, de a mai napig ha felhívom, bármikor számíthatok rá, és ez így van fordított helyzetben is.


Van az iskolában 2-3 lány érdekbarátom akikkel remélem az iskola után nem fogok találkozni többet, és még 2 lány akik már sokkal jobban közelítenek a "barát" szó felé, rájuk bármikor számíthatok, bizalmas dolgokat is elmondunk egymásnak, de mégis túl kevés a közös bennünk, és még túl keveset tudunk egymásról ahhoz, hogy ezt barátságnak lehessen nevezni (mindhárman zárkózottak vagyunk).


És van a fiúm akinek egyben a "legjobb barátom", nem tudom mihez kezdenék nélküle:)


Én is rengeteget csalódtam már "barátokban", az emberek többsége felszínes, a barátodnak mondja magát aztán egyből lelép ha talál jobbat.

Az ilyenek miatt ne érezd rosszul magad, bármilyen kilátástalannak is tűnik a helyzet,a világon nem egy olyan ember van aki lehetne az igaz barátod, csak járj nyitott szemmel:)

2017. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kb 1 volt, de vele szinte tesó szinten voltunk. Voltak nagyobb körök de csak érdek haverság volt.

Mostani legjobb haverom már 9 éve, de többnyire a saját negatív emócionális szemetét dobja rám és nem is nagyon szeretnék összefutni vele. Szóóóval egyedül döglök a szobámban, nem tudok lépni:D


Válasz: igen, mert csak te sérülsz.

27f

2017. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezzel nem csak én vagyok így,hogy nehéz olyan embert,embereket találni akik igaz barátok.

Remélem majd,hogy a párom (ha megtalálom :D) a legjobb barátom is lesz és kárpótol mindezekért :)

2017. jún. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!