Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az új barátnőmet válasszam...

Az új barátnőmet válasszam vagy a régit? Szívem szerint mindkettőt de az lehetetlen. Ki legyen?

Figyelt kérdés
Most megyek majd 6.-ba. Alsóban volt egy legjobb barátnőm , sokat játszottunk sokat aludtunk egymásnál nagyon jóban voltunk. Viszont jött a felső tagozat. Ő németes én meg angolos vagyok. Külön osztályba kerültünk. Előszőr még átjárkáltunk szünetben egymáshoz de utána már nem volt időnk vagy csak kedvünk nem volt ahhoz hogy átmenjünk . Összevesztünk egy olyan dolgon amin még ma is szomorú vagyok. Az egyik régi barátnőm hazudta azt hogy én kibeszélem őt pedig nem tettem. 4 hónapig hozzám se szólt nem válaszolt, elment előlem .. Közben lett egy másik barátnőm . Jóba lettünk . Utána a régi barátnőmmel is kibékültem . Jóba lettünk. Viszont most jön az amiért igazából is írtam a kérdést.. Nem bírják egymást . De semelyiknek se szeretném elveszteni viszont muszáj lesz mert nem tudok mit tenni vagy mindkettőt elvesztem vagy csak az egyiket. Mindkettő teljesen más stílus viszont mindkettő nagyon jó barát.Nem tudom kit válasszak . Szívem szerint mindkettőjüket de az lehetetlen. Probáltam már mindent hogy jóba legyenek de hiába.. Kit válasszak? :( Előre is köszönöm a válaszokat !! ui.: Bocsi a sok szóismétlés miatt!

2017. jún. 16. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Te hogy érzed?

Szerintem a leírtak alapján az újat, mert simán lehet, hogy megint veszekedni fogtok. Nem tudod megcsinálni azt, hogy leültök beszélgetni, hogy miért nem bírják egymást?

Szurkolok, írd le, mi lett!

2017. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell választanod,simán lehet két különböző jellemű és habitusú barátnőd és igen az is előfordulhat,hogy nem kedvelik egymást,ezt nem is kell erőltetni,de külön-külön mindkettővel tölthetsz időt,eldumálgathattok te nem vagy egyiknem sem a tulajdona és ők sem neked .Mindhármótoknak akár lehet egy teljesnen különálló baráti köre is nem?Miért ne legetne?És ettől a ti barátságotok se nem több se nem kevesebb nem igaz?
2017. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz de az a baj hogy az új barátnőm követ mindenhova és szinte nem engedi hogy odamenjek a másikhoz .. A másik meg túl kedves és ő meg nem szól hogy ha baj. És én akkor is odamegyek hozzá de gyűlölik egymást .. :c ezért nehéz
2017. jún. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!