Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tojnak rám a barátaim. Mit...

Tojnak rám a barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem 1 társasággal (2fiu 3lany) és velük lógtam egész nyáron.Az egyik fiúval jartam is de aztan szakitottunk.Es attol meg veluk voltam de ahogy vege lett a szunetnek nagyivben tojnak rám..

Hivtam 1000x mindegyiket de sose jönnek meg az egyik vissza se írt.

Aztán volt egy másik tarsasagom nyaron tavaly de azok is mar kb 10 honapja nem is keresnek meg en hiaba irok nekik nem irnak.

Es mostanaba par honapja lettek uj barataim de a regiek is hianyoznak de egyik se ir vissza..

Miért tojnak le amikor régebben olyan jóba voltunk?

Van még 1 lány de azt meg se merem kerdezni hogy micsinal nyaron..

Mit tegyek?



2017. jún. 17. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L
2017. jún. 17. 14:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Keressél új barátokat!
2017. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, én is csak 3-4 havonta ha látom a barátaimat, és persze mindig csak én érdeklődöm felőlük. Bár ők nem azért kerülnek mert nem bírnak, hanem mert eddig megállás nélkül készültek az érettségire, most pedig a szóbelikre:D évek óta csak ezt hallom tőlük

jó szar helyzet/:

18/f

2017. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!