Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan várják el tőlem a...

Jogosan várják el tőlem a barátaim, hogy mindig én álljam egyedül a benzinpénzt?

Figyelt kérdés
Nyáron közösen megyünk nyaralni a Balatonra, ilyenkor vagy a haver, vagy az én kocsimmal megyünk le. A másik haverom jelentősen többet keres mindenkinél a csapatban, ezért olyan is előfordult már, hogy az egész kiruccanást ő állta, nem fogadott el tőlünk pénzt. Én viszont nem vagyok ennyire szerencsés helyzetben, így feldobtam, hogy most mivel az én kocsimmal megyünk jó lenne, ha elosztanánk egymás közt a benzinpénzt. Erre most nagy csend a válasz. Szerintetek normális dolog ez?
2017. jún. 1. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha alapból kocsival mentem volna, akkor én n szoktam benzinpenzt kérni... sem ha strandra, sem ha nyaralni, es akkor sem ha bulizni megyünk....

Én sem keresem halálra magam....

2017. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan kérdés, hogy kifizetik-e a benzinpénzt?!

Röhej! Ha vonattal mennétek, akkor is mindenki jegyét neked kéne fizetni?

Normális esetben nem is kéne ilyet kérdezni, mert alap dolog hogy mindenki beleadja a maga részét a benzinpénzbe..

2017. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lenne az igazságos, ha mindig osztoznátok vagy mindig más autójával mennétek. Miért furikáznátok ingyen a többieket? Ők nem tudják, hogy benzinnel megy az autó? Elvárnák ingyen? A barátod is hibázott ebben, hogy ingyen levitt titeket, mert nem fair, akkor sem, ha jól keres, jobb, ha nincs a pénzügyekben vita.
2017. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És nálatok első ez más haver esetében is így működik? Mert az még fair lenne, hogy minden alkalommal más viszi a többieket, és akkor nem szarozunk a szétosztáson, az adott személy állja azt cső. De így, hogy sokszor én vagyok a furikázó már szerintem más a fekvése a lánynak.
2017. jún. 1. 13:26
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

1# vagyok.

Igen mi mindig más autójával megyünk....

2017. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
XD Jó haverjaid vannak. :D
2017. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, innentől fogva letennék velük a nyaralásról, ha nem óhajtanak fizetni.

Ez a baj az emberekkel hogy ha egy valaki nem kér pénzt, akkor biztos a másik sem fog.

2017. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ó ez nálunk általában úgy volt, hogy én mentem kocsival és én is tankoltam. Viszont! Soha nem költöttem szinte egy vasat sem, se buliban, se nyaraláson, mert nem engedték, hogy bárhol is fizessek. Egálban voltunk.
2017. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szabadna, hogy kérdés legyen, hogy fizessék-e a benzinpénzt. Az úgy igazságos, ha annyi részre osztjátok, ahányan mentek, mi mindig is így csináltuk, ha haverokkal mentünk kirándulni.

Egy valamit tehetsz, megmondod nekik, hogy vagy hajlandóak osztozni a benzin árán, vagy mehetnek vonattal.

2017. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért lehet téged kedvelni..."barátok" mi:DDDD
2017. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!