Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem sértődnétek meg, ha...

Ti nem sértődnétek meg, ha titeket küldenének haza?

Figyelt kérdés

24 èves lány vagyok. a barátom haveri társaságában nèvnapozás volt ès meghívtak minket. egèsz este tök jól éreztem magam, mindenkivel röhögtünk stb...erre odaszólt nekem az egyik haverja , hogy jó lenne ha elmennèk haza, mert ha èn ott vagyok akkor a párom nem tud kibontakozni, ès kellőkèppen vedelni.hát ez nem esett jól de röhögtem egyet rajta ès nem èrdekelt. aztán egy másik haverja is beszólt, hogy nem e megyünk át velük egy másik egysègbe, ès hozzá tette hogy de akár el is mehetek haza a páromat meg viszik.akkor már azon a szinten voltam, hogy nem volt poènos ès tènyleg fontolóra vettem hogy elmegyek haza, mert nem volt kedvem olyan társaságba lenni ahol nem látnak szívesen, holott ők hívtak, de egyedül voltam lány. akkor elkezdtek nevetni hogy csak vicceltek stb, majd megint beszóltak hogy nem baj ha ott vagyok de ha hazamegyek az se lenne baj.egèsz este egy rossz szó nem hagyta el a számat, nem èrtem mièrt szólogattak be de többet nem megyek el az ilyen bulikra az is biztos, mert sztem senki nem lenne szívesen ilyen társaságba. kèrdeztem a páromat hogy ő mit szólt volna ha nègy csaj egèsz este azt mondogatja neki hogy menjen haza? azt mondta igazam van ès tènyleg bunkók voltak.

ti mit gondoltok?


2017. jún. 18. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy kanbuliban tényleg feszélyezheti a hangulatot egy lány jelenléte, de ha már téged is meghívtak, akkor nem volt szép hazaküldeni, vagy célozgatni erre. Az még érthetőbb lett volna, ha megkérnek, hogy maradj ki ebből.
2017. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
1 percig nem lennék olyan emberrel, ki a buliban nem tud "kellőképpen vedelni"
2017. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak fiúk voltak, én biztos magamtól hazamentem volna már pár pohár után. Lehet, el se mentem volna egy pasibuliba, bár ha már hívtak, akkor illik benézni. Másrészről viszont, ha már tényleg ők hívtak, iszonyat nagy bunkóság volt, hogy nyíltan elküldtek. Én a közeljövőben biztos nem akarnék közös programot.
2017. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mindegyik szingli, ès az èn párom az egyetlen akinek van csaja....így csak èn vagyok csaj az ilyen bulikon....a párom pedig mindíg visz magával mindenhova
2017. jún. 18. 11:11
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Tipikus az a srác, aki ott hagyta a haverokat a nő miatt. Nem téged hívtak meg, hanem a srácot, de gondolták, hogy a papucs srác az "asszonykája" nélkül nem megy sehova.

Neked kellett volna annyi eszednek lenni, higy a helyzetet felismerve, lelépsz még az elején.... igy megkimélted volna magad a kellemetlen helyzettől.

2017. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem kéne ilyen pár, akinek szórakozás = pia. Főleg a vedelés. Alkoholista disznó magyarok. Nem csoda, hogy ott tart az ország, ahol.
2017. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Ezek nem haverok, tapló ivócimborák, sürgősen döntse el a párod melyikőtök fontosabb! nekem erre ment rá kapcsolatom:(

Vedeleni, pfff, ki tudja még hová mennek, kivel vannak:( aztán meg nem emlékeznek rá..

2017. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha kanbuli, akkor már rögtön úgy kellett volna kezdeni. Ha meg már ott vagy, nem illik elküldeni.
2017. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

és a barátod nem állt ki érted mikor beszóltak neked? meghúzta magát vagy az orra alatt mosolygott? Ha férfi lenne akkor ki állt volna érted nyilvánosan ilyen lekezelő beszólások után. Azt mondta volna ha "ti ennyire nem tisztelitek a barátnőmet akkor mind a ketten lelépünk"


Én dobnám a helyedben az ilyen töketlent.

2017. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
3-as vagyok. Továbbra is tartom, hogy ha már elhívtak, akkor bunkóság volt, hogy elküldtek. Másrészről, komolyan egyedüli csajként elmész minden egyes piálásra, ahol csak a pasid meg a haverjai vannak? Most tekintsünk el attól, hogy "vedelnek" meg nem tudom, de a jövőre nézve, hagyd a pasidat, hogy nélküled találkozzon a haverokkal. Én nem szoktam inni, de ha csajokkal beülünk kávézni/sütizni, és valakivel folyton jön a pasija, hát en is lehet, hazaküldtem volna már. Szóval legközelebb vedd észre magad időben, akkor elkerülheted az ehhez hasonló kínos szitukat.
2017. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!