Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm én is (lány...

Van egy barátnőm én is (lány vagyok) nagyon joba vagyunk és ezt ő is tudja én is tudom. Nekem mindig fontos a barátságunk, de neki van egy külfoldre kiköltözött barátnője aki kb.5 honaponta jár haza. Engem meg hanyagol. Segitenetek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
De a baratnoje a nyar hatralevo reszet itthon tőlti most mar egyre jobban kezd hanyagolni. Eddig mindig egyutt csinaltunk suliba is egyutt mentunk meg beszelgetunk is sokat meg ilyenek. Most meg mar nagyon semmi.
2016. júl. 27. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha forditva lennel a lannyal, akkor veled foglalkozna es ot hanyagolna. Ritkan latja kihasznalja. Mondjuk attol nem helyes szerintem lehetne merteket tartania, de ha a kulfoldon lako lany visszater szerintem minden oke lesz :) Ha nagyon megharagszol ra akkor meg te is hanyagold kicsit amikor rad lesz szorulva, igy belatna de szerintem jobb a beke. :)
2016. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De eddig meg miert voltam neki jo?
2016. júl. 27. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus.... NEM csak a te barátnőd! Teljesen normális hogy azzal tölti az idejét akit ritkán lát. Ne legyél már ilyen féltékeny p.i.cs.a
2016. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat kossz
2016. júl. 27. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Basszus, komolyan nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ilyen hisztis és féltékeny. Nem a tulajdonod, nyilván barátkozik mással.. A barátnője pedig külföldön él, ritkán találkoznak, most pótolják be, ami teljesen természetes. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy te is fontos vagy neki, veled is szeret lenni, de veled az év többi részében is bármikor tud találkozni, vele pedig csak ritkán. Ha ezt képtelen vagy felfogni, akkor nem csak önző vagy, hanem buta is.


Neked nincsenek más barátaid? Ha nem, akkor ideje szerezni, nem csak egyre rátapadni, mint valami pióca és teljesen kisajátítani.

2016. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim sok.....de ilyen hulyesegeken nem fogok vele veszeledni....termeszetesen fogok viselkedni és nem fogok veszekedni vele

Köszönöm a válaszod/válaszotokat!🙂🙂

2016. júl. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!