Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a Barnom leszbi?

Mit tegyek ha a Barnom leszbi?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 eves (lany) vagyok es baranom bevalotta hogy leszbikus es erez irantam valami mit tegyek?

2017. jún. 25. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Te is érzel iránta valamit kérdező ?
2017. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem....hetero vagyok es probalom tamogatni de ez igy eleg nehez
2017. jún. 25. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy sajnos te nem vonzódsz a lányok iránt, és te nagyon szereted őt mint barátodat, de ennél több nem lehet köztetek. Nem ez lesz az első viszonzatlan szerelem a világon, túl fogja élni.


Amennyiben te is érzel iránta valamit (amit kevésbé gondolok valószínűnek, mert akkor nem sok értelme lenne a kérdésnek), akkor hajrá. :)

2017. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Már mindenkinek elgurult a gyógyszere? Van itt még bárki, aki hetero????
2017. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Baratnom* (elirtam bocsi) Koszi a valaszokat <3
2017. jún. 25. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontosnak vélem, hogy őszinték legyetek egymással! Az őszinteséget lehet tapintatosan is művelni. A legrosszabb az, ha valamelyikőtök bizonytalanságban tartja, ill. szándékosan félrevezeti a másikat. Beszéljetek a dologról és tisztázzátok le egyértelműen, hogy "mennyi az annyi"!
2017. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Szervezd be egy 3as szexre, ti ketten meg még 1 srác. Ha a srác jol megdolgozza akkor még lehet bi is a végére. Meg veled is tud foglalkozni közben, talán ezután megváltozik a szemlélete.
2017. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eleged van a férfiakból, próbálkozz meg vele. Mint tudjuk a nőknél ez csak elhatározás. :D
2017. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!