Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon csúnyán össze vesztem...

Nagyon csúnyán össze vesztem a legjobb barátommal? Van esély egyszer arra, hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel nagyon csúnyán bántam az elmúlt napokban. Egy piti dolgon húztam fel magamat ami miatt olyan dolgokat mondtam amit nem írnèk le itt. Azt mondta, hogy többet ne keressem, ez a vonat már elment.


A mi kapcsolatunk nagyon mèly volt ès kètlem, hogy vha tudok ilyet kialakítani főleg, hogy nem nagyon barátkoznak velem az emberek. Nem is nagyon tudok más emberekkel kommunikálni, Ő egyedi.


De mielőtt bárki írná, nem vagyok belè szerelmes, tesómkènt szeretem.


Vagy jobb lenne Neki, ha többet nem mennèk a közelèbe?


22/F


2017. jún. 27. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Van. Majd később.
2017. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire jóban voltatok, akkor kétlem, hogy olyan könnyedén elfelejtene. Adj neki egy kis időt, hogy lenyugodjon, majd próbáld meg jóvá tenni a sérelmeket, de ne legyél túl rámenős, ne bántsd meg újra.
2017. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!