Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom szereti (imádja)...

Egy barátom szereti (imádja) Synyster Gates-t. Milyen ajándékot tudnék neki venni/csinálni?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója, gitárját olyanra csinálta amilyen az övé. Messze van még a szülinapja, de arra gondoltam egy olyan ajándékkal lepném meg mint pl. egy gitár pengető. Hol tudnék egy személyre szabottat csinálni? Vagy ami Synysterre emlékezteti?

2017. jún. 28. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy díszbuzzi... Miért nem normális gitárosokat favorizál?
2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pengető jó ötlet, vagy gitár kulcstartó, stb. stb.


Ha esetleg úgy van zsé vagy annyit rászánnál, akkor nyomtathatnál neki egy Syn Gates szerű pólót is vagy valami ilyesmit.

2017. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gates... jó ízlése van.


Vegyél neki egy ilyet.


[link]


Vagy ezt.


[link]

2017. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A pengetot ugy gondoltam, hogy nyaklanckent, hogy barmikor tudjon gitarozni, es talan az A7X-et vagy a logojukat, vagy Synyster egyik tetkojat (tetszenek neki a tetkoi, kedvence is van) belegraviroztatni :)

Erdekesen nez ki, en annyira nem ismerem, a bandat szeretem, jo szamaik vannak, Syn tenyleg jol szolozik, annyira en nem asom bele a maganeletukbe :D

2017. jún. 28. 19:58
 5/8 A kérdező kommentje:
De szerintem nem b.z. ;)
2017. jún. 28. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Technikailag nem rossz zenész, de attól még egy rifftolvaj. Egy az egyben ellopni a Sad But True-t a Metallica-tól nem vall nagy kreativitásra. :| Én pont leszarom, hogy egy gitáros mennyire tud arpeggiozni meg kétkezes tappinget tolni, ha egy ötlettelen valaki, akkor szart sem ér.
2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem az erdekelt, hogy tudtok e segiteni, ajanlani vmi olyan oldalt/helyet ahol ilyen pengetoket tudok rendelni. Meg akarom lepni, nem a gitarosrol vitazni... de ha gondoljatok offoljatok :D
2017. jún. 28. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl van értékelve, nála sokkal kreatívabb gitárosok vannak lenézve/alulértékelve.
2017. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!