Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vegyek Karácsonyra...

Szerintetek vegyek Karácsonyra neki ajándékot vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó.

Igazából amióta barátok vagyunk egyszer ajándékoztuk meg egymást igazán.


Tavalyelőtt én egy könyvet vettem ami 4 ezer ft volt és tök sokat mentem érte,mert friss kiadás volt és a városunkban lévő 3 könyves boltban sem volt még!

Oké könyv,meg egy csokit kapott.

Én kaptam egy tusfürdőt,dezodort,parfümöt ami 2000 ft volt,mert ezek azok a szokásos ajándék csomagok amiket még egy Spárban is meg tud venni. Nem is az ár különbség a lényeg,hanem az,hogy nekem adott egy tucat ajándékot,pedig elhintettem előtte,mit szeretnék,szóval tudta,hogy én minek örültem volna és nem került volna még 3 ezer ftjában sem. Nem gondolkozott sokat az ajándékomon,ez látszott.Aztán bele törődtem.


Tavaly Karácsonyra én vettem neki 3500 ft-ért egy tök jó tokot,mivel Iphone-os így olcsóbban szép,jó tokot nem találtam. E mellé vettem még egy fekete matt csatot,mert panaszkodott,hogy nincs neki egy normális. Plusz egy tábla csokit.


Durván 5 ezret költöttem rá,akkor elég szarul kerestem,szóval igazából 5 ezer ft is számított,de úgy voltam vele,hogy nem érdekel.


Nos én még egy csokit sem kaptam,mondván nincs pénze,de majd amint lesz megkapom az ajándékot. Nos az oké,hogy akkor pont nem volt,de Karácsony után 1-1,5 héttel volt nála,mondta meg vásárolt magának egy csomó mindent és nem vett nekem semmit sem.


Én eddig mindig agyaltam mit vegyek neki,költöttem rá,mentem több boltba is,hogy tényleg ne egy tucat ajándékot adjak hanem aminek tényleg örül és személyre szólóbb.



Szülinapomra sem kaptam semmit, én az övére adtam egy kávé különlegességet,mert szereti a kávét.


Kicsit rosszul érintett,hogy még a szülei is megleptek egy szál virággal,üdvözlő kártyával,de barátnőm egy csokit nem vett!!


Most elgondolkoztam,hogy vegyek e neki egyáltalán barmit is.Tudom nem az ajándékozásról szól a Karácsony,de ha már megbeszéltük,hogy ajándékozunk akkor vmennyire próbáljuk már betartani. Ha egy tábla csokit kapok ami a kedvencem,mondván ennyire futotta még az is jobban esik,mint a semmi :(


Rosszul esik,hogy én tök sokat gondolkozok,meg költök rá. Ő meg meg sem erőlteti magát.


2016. okt. 23. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne.
2016. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!