Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ilyen lányokkal...

Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igazából elég furcsa egy kérdés lesz, mert egyfajta életszemléletet és stílust keresek. Előre hangsúlyozom, nem kapcsolat céljából, hanem barátkozás, jó beszélgetések, valaki olyannal aki hasonlóan gondolkodik. A lány mindössze azért előnyösebb, mert velük sokkal könnyebb mélyebb beszélgetésbe bonyolódni, anélkül, hogy " kínos " lenne.


Szóval amit keresek azt elég nehéz körülírni, de ha valami támpontot kéne nyújtanom, akkor azt mondanám, hogy mintha goth lenne, de nem a külsőségek tekintetében. Tehát szeret mindent ami szomorú, ami melankólikus, ami morbid. Nem feltétlen rossz ember, csak épp van egy ilyen hangulata amit szeret. Talán úgy lenne a könnyű fogalmazni, hogy egy Tim Burton filmben megállná a helyét. Na ahogy eszembe is jutott, ha valaki ismeri: Beetlejuice-ből Lydia karaktere, valami hasonló.


Igazából azt nem tudom, hol lenne érdemes elindulnom, goth közösségekben már próbálkoztam, de sajnos bebizonyosodott, hogy csak a külsőségek számítanak szinte mindannyiuknál, és nem rejt a külsőhöz hasonlatos belsőt az ember.


Szóval igazából csak egy hasonló szemléletű beszélgető társat keresnék.



2017. jún. 29. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

A szó amit keresel:

Introvertált.

2017. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát magukat a morbid dolgokat szeretem,magányos típus vagyok emiatt gyakran csak a szomorút látom. Ez mindennapos. Tim Burton ízlésvilágát imádom^^ Viszont ez nálam csak belülről van. Amúgy átlagos vagyok külsőre... vagy az alatti.

18L

2017. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Mint ahogy írtam, pont ami számít az a gondolkodásmód, világszemlélet. :) Ha esetleg lenne kedved beszélgetni, írj nyugodtan, vagy írj itt és írok én. :)

2017. jún. 30. 02:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit magamra ismertem, azonban tudnod kell, hogy sok hasonló ember van a goth-ok között is, csak ahogy írtad, ki kell szűrni az olyanokat, akik túl felszínesek.
2017. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lie jack válasza:
Tinder
2017. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!