Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék hozzám hasonló...

Hol tudnék hozzám hasonló emberekkel ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó, és "régimódi" is vagyok egyszerre. Nem érdekelnek a bulik, foci, meg majdnem mindenről elmondhatom ezt, amit a korombeliek csinálnak. Én inkább szeretek értelmesen beszélgetni, túrázni, lemmenni a Balatonra stb, de persze nem csak komoly tudok lenni. Kor nem igazán számít, csak lehessen intelligens beszélgetést folytatni vele. Gépen tudok inkább csak emberekkel ismerkedni, vannak jó barátaim, de akikkel elmehetnék valahova azok olyan távol vannak, hogy évente kb. egyszer tudunk találkozni. Egész nyáron nem akarok a gép elött ülni és videójátékozni, de nem tudom hol tudnék hasonló emberekkel ismerkedni, akik közelebb is vannak. 17/F
2017. júl. 6. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval aki szeret bulizni, meg szereti a focit, azzal már nem lehet értelmesen beszélgetni, túrázni, meg a Balatonra menni??

Jajj, de bírom az ilyet!

2017. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt, gyakori kérdéseken is tudsz ilyen embert találni. Pl én is ilyen vagyok, bár sokszor elég komolytalanul viselkedem, de hittek már itt huszon évesnek a gondolataim és meglátásaim miatt. Szóval tudok komoly és értelmes is lenni. 15/L
2017. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a focit szeretik, nem feltétlenül kell egyszerűnek lenniük (még ha a többség ezt is mutatja). Én nem szeretem, de az általánosítást elég rossz és beszűkült gondolkodásra valló dolognak tartom.

Egyébként ha van érdekes témád (vagy bárkinek) és akarsz beszélgetni róla, akkor írhatsz nyugodtan. :)

18/f

2017. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem fogalmaztam egyértelműen. A bulik, foci és hasonlók nem érdekelnek, nem tudnak lekötni, nem nekem valók. Amit utánna írtam azt meg szeretem csinálni, nem zárja ki egymást a kettő.
2017. júl. 6. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok, internetes barátot keresek.:D Ha gondolod írj.:)
2017. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!