Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarják megérteni a...

Miért nem akarják megérteni a barátaim, hogy nekem fesztivál közben is fontos a barátnőm és folyton vele írok?

Figyelt kérdés
Sörözés, koncert közbe simán belefér, hogy írunk. Ő otthon van, én fesztiválon és a többiek már piszkálnak, hogy tegyem le a telefont végre... De úgy meg jobban hiányzunk egymásnak!
2017. júl. 7. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért mentél el velük?
2017. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon idegesítő tud lenni. Ők szórakozni akarnak és azt akarják hogy te is társulj be ahelyett hogy a barátnőddel irogatsz. Elég egyszer fölhívni reggel vagy napközben. Én tavaly voltam a Balatonon a csaj aki velem jött 0-24ben a pasijával irogatott ahelyett hogy beszélgettünk volna meg szórakoztunk volna. Hiába szerveztünk jó programokat ha azt nem tudtam élvezni mert a csaj a telóját nyomkodta. Már nem is vagyunk jóba mert betegesen rá van kattanva a pasijára és más nem érdekli.
2017. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég.nagy bunkóság folyton a telefonod nyomkodni. Akkor el se kellett volna menned.
2017. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mert nem tudsz élni, vagy megélni a pillanatot.


Ez kb. olyan, mintha szexelnél a barátnőddel, de meg-meg szakítanád az aktust, mert kitárgyaltok valamit a haverokkal.


Szép a szerelem, de ha nem tudsz fejben ott lenni, ahol épp vagy, akkor inkább ne legyél. Ezzel konkrétan elzárkózol a barátaidtól, akaratlanul is az üzened nekik, nem elég jók, érdekesek a figyelmedre, és ez sértő!

2017. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent leírtak. Komolyan pár napot nem bírsz ki a barátnőd nélkül? Rendkívül idegesítő, ha valakivel orogramot szervezel, és az illetőnek sörözés meg koncert közben a legtermészetesebb, hogy a telefonját nyomkodja.
2017. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek mondják. Naponta kétszer, háromszor, reggel, este, délben egy - egy helyzetjelentés teljesen oké, de ennél nem kell több. A kisasszony is tessen megérteni, hogy nem azért vagy ott, hogy vele chatelj.


koncert közben nyomni a messengert... Fogom a fejemet, ember, én koncerten még fotózni sem szoktam, nem hogy írogassak :D Írogatni tudsz ingyenes helyeken is.

2017. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
én megértem hogy szeretsz beszélni vele. azt is hogy hiányzol neki meg ő neked is. de ha nem tudsz elszakadni tőle akkor mi az istennnek a telibevert f***áért mentél el a barátokkal fesztiválozni ha csak a telefonodon lógsz? beülnél egy klotyóra az egyrészt olcsóbb, mint egy fesztivál jegy és még a barátok se piszkálnának ha ott írogatsz neki. De elkéne dönteni hogy a csajjal beszélni telefonon mentél ki a fesztiválra, vagy azért hogy a barátokkal jól érezd magad.
2017. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz vele lenni, okes, de akkor vele legyél, ne fesztiválozz. Igy szimplàn egy kis papucs vagy, a baràtaidhoz meg bunkó.
2017. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vitted a nődet?
2017. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De mi még csak most jöttünk össze és folyton tudatni szeretném vele, hogy mennyire jó lenne, ha itt lenne.
2017. júl. 7. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!