Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez így milyen barátság (lenne)?

Ez így milyen barátság (lenne)?

Figyelt kérdés
Egy szakmai jellegű dologgal kapcsolatban segít nekem egy férfi, május vége óta egy kicsit oldottabb témákról is beszélgetünk, összetegeződtünk, stb. Kedvelem őt, szívesen beszélgetek vele, próbálom finoman az értésére adni, hogy szeretnék vele barátkozni. De mindig csak én keresem őt, én hívom, én írok neki és ez az egyoldalúság nem nagyon tetszik... :/ OK, értem én, hogy család, meg munkahelyi problémák, korkülönbség, meg minden... ezért nem is akarom "nyaggatni" őt azzal, hogy ez nekem így nem pálya, igyekszem türelmes lenni, de ez így akkor sem okés... :/ Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. júl. 17. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad. Ha nagyon érdekelnéd, akkor keresné a társaságod.


.

Vagy az asszony otthon megtiltja, hogy más nőkkel beszéljen.

2017. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az utóbbi verzió nekem is megfordult a fejemben, de vannak pl. kolléganői, titkárnője stb. Azt azért nem hinném, hogy tőlük is el lenne tiltva... :/
2017. júl. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!