Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok nekem segíteni szülinap...

Tudtok nekem segíteni szülinapi ajándék terén? Többi lent. ⬇⬇

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány barátnőm, aki nagyon szeret olvasni (LOL könyvek, Leiner Laura könyvek a kedvemcei) és fuvolázni. Vizihokizik, azt is szereti, de nem annyira kedvence. Jó barátom ezért szeretnék neki valami nagyon jó, nagy ajándékot találni. Viszont nincs sok ötletem. Van valami jó ötletetek?

2017. júl. 23. 12:36
 1/3 anonim válasza:
Közös képek keretben. Ezt az en baratnoim nagyon szoktak szeretni es en is orulni szoktam neki. Vagy suss neki egy tortat es lepd meg vele. Gyertyakkal meg tuzinatekkal nagyon kalssz lenne... De vehetsz neki Leiner Lauras konyvet is. Barmit is adsz neki biztos orulni fog annak is :)
2017. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen kombináld az előttem lévő ötleteit. Csinálj egy tortát es készíttesd el egy cukrásznál a közös kepeteket ehetőben aztan a torta meg lehet egy könyv aminek az egyik lapjára van rakva az említett ehető kép;)
2017. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Fanninak hívják?

Loool! "Van egy 14 éves LÁNY barátnőm". Azta! Fiú barátnőd nincs?:D

Szóval! Könyvborító, fuvolatok, fuvolás könyvborító, lol feliratos fuvolatok, vagy:

nagy doboz, benne egy fuvolának kinéző barkácsolt akármi, gumicukor rudak és egy tábla csoki, az a bazinagy és a tábla csokiba írva egy üzenet (azt ugye tudod hogy kell?)meg valami emlék meg egy fénykép rólatok kinyomtatva. Kell még ilyen típusú ötlet? Hatletem is van.

2017. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!