Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinapi ajándék az egyik...

Szülinapi ajándék az egyik legjobb barátnőmnek? 17/L

Figyelt kérdés
Már kb10 éve ismerjük egymást szóval már sok mindent adtam neki.Barátság nyakláncot vagy ilyesmit semmiképp nem szeretnék és fényképet és nyakláncot is kapott nemrég tőlem.Valami egyedi és személyes ajándékot szeretnék neki adni de fogalmam sincs mi lehetne az.Tudnátok segíteni?

2014. júl. 30. 10:36
 1/2 anonim válasza:
Szia:) Én is voltam ilyen helyzetbe és én is személyes dolgot szerettem volna neki adni! Én egy cd-re zene alatt raktam a képeinket ahogy növünk együtt fel, diavetítésként ment (ezt power point-ba csináltam meg) animációkkal együtt és nekem nagyon bevált még sírt is alatta, annyira tetszett neki! :) Remélem tudtam segíteni!
2014. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon jó ötlet de amint írtam fényképet karácsonyra kapott tőlem szóval azt most nem szeretnék neki adni.
2014. aug. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!