Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miértnem lehet már szinte...

Miértnem lehet már szinte senkivel barátkozni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy már elég ritkán lehet itt olyat találni, akivel egyáltalán el lehet kezdeni beszélgetni? Régebben sokkal vevőbbek voltak itt az emberek a beszélgetésre, most meg csoda, ha 3-ból 1 visszaír, de még ez sincs mindíg meg.

Pedíg nem szoktam mindenkire ráírni aki lány, szexuális ajánlatokat tenni, vagy hasonló, mint itt sokan mások, leginkább azok társaságát próbálom keresni, akik szintén barátokra vágynak, mert nincs nekik, vagy csak szimplán nem foglalkoznak velük, és mégis ezt tapasztalom.



2017. júl. 28. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A gond az, hogy az interneten próbálsz barátkozni.
2017. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenhol próbálok, nyitott vagyok mindenhol mindenkire, jól ki is jövök a körülöttem lévő emberekkel :)

Csak épp barátot nem sikerül találni :/

2017. júl. 28. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Föld népére gyakorolt ingerek egyre szélsőségesebbek, így mindenhol egyre jobban vadbarmok barmok, s egyre jobban vágyat éreznek jó adásra jók.


Csak folytasd amit eddig, tégy legjobb belátásod szerint. Végtelen sikert.

2017. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!