Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti, hogy "viselitek"...

Lányok ti, hogy "viselitek" ha a legjobb barátnőtök szebb nálatok, vagy ha épp ellenkezőleg vagytok?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a barátnőm de sajnos mostanában kissé féltékeny vagyok, mert mindenben leköröz.Sokkal szebb, csinosabb,okosabb vonzóbb, mint én(nem beszélve,hogy gazdagabb családból is származik) tehát mindenben előrébb van...


Nem akarom, hogy ez a barátságunk róvására menjen, hogy ne gondoljak ilyesmikre, ti hogy vagytok ezzel?



2017. júl. 28. 18:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
98%
Ha legjobb barátok vagytok, akkor nem fog a barátságotok rovására menni. Mondd meg neki, hogy nagyon csinos szokott lenni és segítsen neked, hogy te is szebbnek érezd magad, menjetek el együtt vásárolni vagy ilyesmi.
2017. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ismerős, tudod kezdem azt hinni, hogy a lányok már csak ilyenek. Hiába vagyunk barátok, megy a rivalizálás. Én nem szeretnék ilyen lenni, de alacsony vagyok pár plusz kilóval és baromi szarul nézek ki a 180 centis szupervékony barátnőim mellett, és nem irigy vagyok rájuk, csak rosszul érzem magam mellettük. És ez sajnos nagyon árt a barátságnak, mivel rossz kedvem van hogy rút kiskacsának érzem magam. Még úgy is, hogy ezek a barátnőim gyakran dicsérnek, hogy szép arcom van.
2017. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem szoktam összehasonlítgatni magam a barátnőimmel.

Én úgy vagyok vele, ha valaki mellett kisebbségi komplexusom van, legyen az barátság vagy párkapcsolat, akkor az nem egészséges kapcsolat, és inkább befejezem.


A barátnőim között rengeteg féle lány van, de soha egyikre sem gondoltam úgy, hogy na, ennél én jobban nézek ki, de annál meg sz-rabbul. Ez se nekem se a barátságnak nem tenne jót. Nem fogok a barátaimmal versengeni ilyen hülyeségek miatt.

2017. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem is tudom. Az en legjobb baratnom utan mindig is doglottek a pasik. Varosiak, falusiak egyarant. Ha akarta , ha nem. Aki tetszik neki, mindig megszeri. En ertem sose eledtek a pasik, pedig nem tartom magam csunyanak, csak a szemelyisegem mas. Visszahuzodo es csondes vagyok, amit nem banok, en inkabb eloszor a kulsommel fogom meg azt a par ferfit. Mondtak is mar, hogy nagyon visszahuzodonak tuntem a tarsasagban, es nem gondoltak volna, hogy ilyen jo fej vagyok. :D intro tupus vagyok , na, nem fenyezni akarom magam. Csak kell egy kezdes a masik reszerol, hogy megnyiljak.

A baratnom hatarozott tipus, nagyszaju, viszont tipikus paraszt lany. Ha megszolal , arad belole a tanyasiassag. Tudjatok, az a ,, jóvanakkó,,.

De nem fel megmondani soha a velemenyet, o a tarsasag kozeppontja, a dumaja miatt sokszor felfigyelnek ra.


Mindketten falun nottunk fel, es ott is elunk, en is ilyen paraszt kislanynak nevelkedtem, de mikor bekerultunk a varosba suliba, en onnantol valahogy megemberesedtem. Rajottem, hogy gaz igy beszeleni masok elott, vagy kegalabbis en szegyelltem. Elkezdtem csinosan, noiesen oltozkodni, varialni a hajam, sminkelni, csajos cuccokat hordani, formalodott a szemelyisegem. Valahogy jobban tudtam illeszkedni ebbe a varosi formaba. A baratnom nem. Az o legcsinosabb ruha osszeallitasa a polo, farmer , tornacipo, megmaradt a parasztos beszed, nem igazan torodik magaval. Ha pl elmegyunk egy drogeriaba, es latunk valakit, aki tesztelei a teszereket, kepes tok hallhatoan mondani, hogy ,,na meg jo , hogy nem hilyepitsanak szulettem, hogy van ennek ereje ezekkel foglalkozni?,,


De egyenkent egyek vagyunk, attol , hogy megis masok, imadjuk egymast. Csak en ,, tovabb fejlodtem,, o pedig leragadt.

Azt akartam ezzel, hogy o jo valamiben, amiben en nem, es forditva is igaz. Mindketten a sajat modszerunkkel hoditunk. Ne akarj olyan lenni , mint a masik, hanem fedezd fel a te elonyos oldalad!

2017. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem elemeztem ilyen szempontból a kapcsolataimat a barátnőimmel, szóval nem tudom, hogy mennyire tudok számodra megnyugtató választ írni, de általában az emberek a saját szintjükön válogatnak barátokat, szóval te sem lehetsz annyira lemaradva a barátnőd mögött, mint amennyire hiszed. Lehet, hogy ő is felnéz rád valamilyen tulajdonságod miatt, amit te észre sem vettél magadban. A szépség meg relatív....
2017. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazándiból fifti fifti ;D nálunk neki az arca a szebb nekem az alakom szebb engem többen megbámulnak :/ de szívesen cserélnék vele hozzá tenném ő se kövér osztálytársaink között mind a kettőnk be 3 3 fiú szerelmes de ő a kinézetével fogja meg a fiúkat én meg a kisugárzásommal ;P tehát valamikor meg meg irégylem hogy este nem kenegeti krémmel magát hogy ne legyen patanásoss ;) nem szép irigykedni
2017. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Boróka21 válasza:
100%
Nem sűrűn hasonlítgatom össze magam a barátaimmal, mert akkor egy se lenne. Alacsony és dundi vagyok, nem igazán az a tipikus csaj, aki után bárki is megfordulna. Régen öszehasonlítgattam magam az előző barátnőimmel, és hát ők már nincsenek is az életemben. A mostani barátnőim szintén kapósabbak, mint én, de ez nem zavar, mert hát ki vagyok én, hogy megmondjam bárkinek is, hogy na most aztán írjál rám és bámbuld meg a seggem meg mit tudom én. Ezeket a dolgokat amúgy sem pártolom. A dudálás/füttyögés dologtól meg egyenesen felfordul a gyomrom. Valamint ha kibékülsz önmagaddal és elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, akkor eszedbe se fog jutni bárkihez is hasonlítani magad, hiszen te te vagy, ők meg ők és kész. Inkább élvezd az életet, és önmagad, ahelyett, hogy mindig más akarsz lenni. Ja és fun fact: amint ráléptem az önelfogadás rögös útjára, megtalált a szerelem és több, mint két éve együtt vagyok az első barátommal. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha elengeded ezeket a rossz/gonosz dolgokat, azt a környezeted is észre fogja venni. Tetszik az a fura lila színű rúzs, de nem mered használni, mert félsz, ki mit fog gondolni? Szarni bele, kendd fel és ragyogj benne. Felvennéd azt a csinos ruhát, ami két éve hordatlanul hever a szekrényben, mert úgy érzed, ez nem annyira a tőled megszokott stílus? Kit érdekel, hát vedd fel és élvezd! És ne hasonlítgasd magad senkihez se, főleg, ha azokat a barátnőidet igazinak érzed. Ne utáld őket azért, mert megkapták a neked szánt magasságot vagy te meg esetleg megkaptad a plusz kilóikat. Szard le és érezd jól magad abban a testben, hiszen a tied és csak ez az egy van 😄
2018. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én sosem hasonlítgattam magunkat, viszont voltak dolgok, amik rosszul estek néha. Pl. ő 170 cm, 53-55 kg. Mégis folyamatos téma, hogy ő mennyire kövér, folyton panaszkodik nekem is, hogy mennyire hájas disznó és fogynia kell. Én meg itt vagyok 163 cm, 66 kg. Jól érzem magam a bőrömben, de tudom, hogy van rajtam felesleg. És ilyenkor nem tudom, hogy mit vár, mit mondjak? Ő is látja, hogy "nagyobb " vagyok nála, szóval kicsit érdekes szitu.

Vagy amikor a családjával vagyunk, és megjegyzéseket tesz az exe mostani barátnőjére, hogy mennyire dagadt, hogy néz ki, kalácsképű stb. A lány kisebb nálam valamivel, és olyankor én csak ott ülök csendben, hogy oké... És akkor elgondolkozom, hogy vajon ha nem vagyok ott, akkor rólam is így beszélnek?

2020. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En alapbol büszke vagyok arra hogy ilyen bnöim vannak es közrjük tartozom. Valamiféle "klàn"érzesem van.

Csak akkor van ebböl bajom mikor az aktuàlis pàrom nekik bókol mellettem, kedvesen fogadjàk, de a hàta mögött "röhögnek"a képembe, hogy behodol nekik az èn baràtom, kivel jàrok en jesszus, en szegény szànalom.

Csak ezeket a helyzeteket nem tudom megoldani es nagy bajokat szülnek. A kapcsolataim minösége ez miatt romlik, igyekszem kerülni az ilyen helyzeteket, azaz szelektiven lenni hogy vagy a baratommal vagyok vagy velük azaz inkabb nem együtt, ami nekem kellemetlen,praktikàtlan igy nagyon,

2020. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azert higgyetek el, nem jo erzes ez. Amikor egyedul megyek valahova, csak egy vagyok a tomegbol, amikor az egyik legjobb baratnom velem van, akkor mindenki nezi ot, forognak visszafele (meg a nok is), kocsik lassitanak, hogy megnezzek, csomo ferfi szol hozza (es nem is bunkon, tok normalisan)... Mindenki szol valami jo szot hozza, meg azok is a tarsasagunkbol,akik kapcsolatban vannak. Pedig alapvetoen en vagyok a kedvesebb, baratsagosabb, nyitottabb. Faj neha vele menni valahova, latni hogy ugy neznek ra az emberek mintha valami szupersztar lenne. De ez sosem rontotta meg a baratsagunkaf!
2020. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!