Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék találkozni egy...

Hogy tudnék találkozni egy internetes barátnőmmel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval, beszéltük már vele, hogy tök jó lenne ha élőben is tudnánk találkozni, és ami pont kapóra jön, hogy ahol ő él,(egyébként jómagam 4 órányi útra lakok tőle) onnan 1,5 óra kocsiútra vannak rokonaink, akikhez megyünk holnap. És beszéltük, hogy akkor tudnánk találkozni, megbeszéltünk egy helyet ami neki közel van (kb. 10 perc), nekem kicsit messzebb (1 óra) és ott el tudnánk menni bobozni vagy valami. Oké, megbeszéltük meg minden, de aztán jött a szokásos probléma: a szüleim. Meglepően nem akadtak ki hogy találkozni szeretnék vele, de azt mondták, hogy "ők biztos nem visznek el a helyre ahol találkozni akarunk", hanem találkozzunk a mi rokonainkhoz közelebb városban, és oda menjek el busszal. Ezt mondtam a barátnőmnek is, de mondta hogy az úgy nem valószínű hogy jó lesz, mert akkor a buszokat egyeztetni kéne, lehet hogy az egyikőnk odaér, és a másik busza meg csak 2-3 óra múlva jön...a szüleimre nem számíthatok, mert mint kiderült azért nem visznek el, mert valahova szülinapi bulira mennek. Így gondolkoztam hogy elmegyek a helyre ahová eleve találkozni akartunk busszal, de oda 1 átszállással kéne mennem, és magamat ismerve az nem menne...lehet hogy hülyén magyaráztam el, és zavaros az egész, de már kezdem elveszteni a reményt, hogy találkozhassak vele, pedig semmi mást nem szeretnék jobban :c Van valami ötletetek? Esetleg valami szöveg a szülőkhöz, ami talán meggyőzné őket, hogy vigyenek el, vagy valami...?

14/L



2017. júl. 31. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
...könyörgés?
2017. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!