Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátkozás? Hol?

Internetes barátkozás? Hol?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahol egy 15 éves lány megismerkedhet kb. vele egykorú internetes barátokkal? Vannak barátaim a való életben is, de mindig is szerettem volna egy online barátot is.:)

2017. júl. 26. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak igazi barátaid, miért jó egy internetes barát? Csak kérdezem, semmi támadás.
2017. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Èn leszek az internetes barátod 😄 írj ha van kedved 😊
2017. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem erről az oldalról is lett, de elég vegyes a társaság, mint mindenhol.:)

Itt is volt, akivel az első 1-2 nap nagyon jó beszélgetések zajlottak, majd teljesen kifogytunk a témából. Akad olyan is, akivel hónapok óta beszélek, mindennap.

Továbbá nekem online játékokon keresztül születtek jó kapcsolataim, de lányként neked ez ha jól sejtem, akkor kilőve.:)

Anotalk is egy opció, de ott az évek alatt kikopott a normálisabb réteg java, valamint ott inkább párkapcsolat, mint sem barátság kialakítása a cél a többség részéről. Szóval én azt javaslom, hogy itt kutatgass, akár egy-egy tetszőleges kérdés alatti válaszokból szemezgetve, abból sok mindenre lehet következtetni az emberekkel kapcsolatban.:)

Remélem, valamelyest segítettem.

19F

2017. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nyugodtan irhatsz, ha gondolod :) 15/F
2017. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Dehogy, nem is gondoltam volna hogy támadás.:) Igazából olvastam egy könyvet, onnan kaptam kedvet, gondoltam én is "szerencsét próbálok", hátha.:) Na meg biztos csodálatos érzés lenne az első találka.:)

2. Válaszoló: Írok.:D

3. Válaszoló: Igen, segítettél, köszönöm szépen.;)

2017. júl. 26. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
De az nem teljesen internetes barát, mert találkozgatni is akarsz vele, vagyis az igazi élményt ott fogod te is érezni vele személyesen, én is találkoztam már neten megismert lány baráttal, és nagyon jó élmény volt, de ennek az a hátránya, hogy legalább hetente akarnál vele találkozni, és akkor se nagyon megoldható ha közel lakik (50km-es körzetben) , szóval ha messze lakik akkor szerintem el se kezdjétek mert csak fájni fog, hogy szinte sose tudtok találkozni.
2017. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is leszek írj :)
2017. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából itt is lehet több,kevesebb sikerrel,én itt régen megismertem valakit,akivel szinte minden nap beszélgettünk egy csomót(már sajnos megszakadt a kapcsolat,és nem volt más elérhetőségünk megadva a másiknak) illetve most is beszélgetek valakivel,csak most arra vagyok kíváncsi ha én nem írok neki,akkor ő keresni fog e vagy sem.
2017. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélhetünk, most ha jól gondolom te is 16 vagy :)

16/L

2018. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is írjatok szívesen barátkoznék é. Is hasonló korúakkal. 14/L

Régen erre jó volt az anotalk de mostmár tele van perverzekkel szóval így ez is kilőve.

2020. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!