Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent számotokra a...

Mit jelent számotokra a barátság, igaz barátság? Milyen az igaz barátság?

Figyelt kérdés

Nekem ( ha lenne igaz barátnőm) azt jelentené,hogy az a személy Mindig:

Kiállna mellettem

Megvédene

Nem csak akkor lennék jó neki ha összeveszett valamelyik másik barátnőjével

Ha szüksègem van rá, legyen itt/ott

Ne beszéljen ki, hazudjon nekem/rólam

Ne 'dobjon' el egy másik személyért

Hallgasson meg

A többi barátnő előtt ne érezze kínosnak azt, hogy átjön hozzám, ne szégyellje, titkolja azt főleg ha jól is érezte magát

Szüleim előtt ne változzon meg

Ezek mellett ne legyen túl komoly és el lehessen vele menni fagyizni biciklizni

És én ezeket meg is tenném! De neki is meg kellene

Nektek milyen lenne az igaz barátság?

Sajnos egy 'barátnőm' közölte velem hogy ha áthívnám akkor nem mondaná el másnak mert nem akarja őket megbántani de ő közli velem és még néhány személyjel akikkel jóban vagyunk hogy ott aludt xy nál de engem szègyelne (gondolom!). Azóta sem hívtam át mert amit most írtam és mert akkor.voltam jó neki amikor a többi nem volt ott neki. Egyedül vagyok

Ti? Hogy élitek meg/ gondoljátok el a barátságot?

L



2017. aug. 1. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én a barátod vagyok 🙂
2017. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ami nem hamis 🙂
2017. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezted a gondolataidban,hogy mire vágysz egy barátságban.Ez a barátnõd nem a te személyiségedhez való.Hagyd, járni a maga utját, ha majd problémája lesz, te is mondd azt,hogy szégyeled, hogy ez történt vele.

Inkább barát nélkül,mint hamis baráttal,akinek semmit sem jelentesz.

2017. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neked nem barát kell, hanem valaki, aki lesi kivánságaidat!

Hosszan részletezed, mit vársz el barátodtól, ám arról mélyen hallgatsz, mit adsz te neki.

.

Igaz barátság az, ho könnyebb meghalnod barátodért, mint megtalálnod!

2017. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátság az amikor már csak egy sör maradt és elfelizitek.Aztán vesztek még.XD
2017. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Négyes válaszoló, írtam hogy én ezeket megtenném ha ő/ők is . Köszönöm a válaszokat. Néha tényleg elgondolkodtam rajta hogy mi rossz lett volna abban ha áthívtam? Nem akarja a többit bántani! De közli velünk hogy ott aludt yx nál, őt nem szégyelli :'( tudom.sokat írtam hogy nálam mi az amit 'szeretnék' de én tuti megtenném mert tudom milyen rossz ha pl kibveszélnek vagy szégyellnek! :(

Ja :1,2,5 xD

2017. aug. 1. 13:21
 7/8 Psychopathist ***** válasza:
100%
Azt jelenti számomra az igaz barátság,hogy akár az életemet is rábízhatnám és nem kellene aggódnom.
2017. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy ott van melletted ha baj van akkor is nem hagy szarba, mindent elmondhatsz jneki az életedről, mert tudod, hogy megbízhatsz benne, nem beszél ki, támogat, veled együtt sír, vagy nevet ha kell egy idézet "Nem az az igazbarát aki veled együtt nevett, hanem aki a bajban is fogja a kezed"
2017. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!