Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nehezen beszélge...

Mit tegyek ha nehezen beszélgetek emberekkel?

Figyelt kérdés
Talán az lehet a gond,hogy nehezen nyílok meg,mert ha felszabadulok akkor azért tudok elég sokat beszélni...interneten talán könnyebb mint élőben,de ilyenkor is van az apillanat,hogy nem tudok mit írni :D tudtok valami tanácsot adni? :Dd

2017. aug. 2. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Zavarodban vigyorogsz, vagy te se gondolod komolyan a kérdést? / :D , :Dd /
2017. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva gondolom. Szerintem neten sokkal nehezebb. tegyük fel ha ismerős a csaj, akkor fix, hogy még beszélget pár emberrel és nem jön rögtön válasz, ami engem szokott zavarni. Plusz ha ismeretlen, akkor amíg nem lát téged, addig nem valószínű, hogy felkelted az érdeklődését....kivéve ha valóban értelmes nő, nem pedig lány ;)

De kérdésedre rátérvén,kérdezz tőle, ami valóban érdekel vele kapcsolatban és hagyd, hogy megnyíljon. Mutass érdeklődést, egy-két poén stb.

2017. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most ebbe miért kell belekötni? Feltettem egy kérdést,és vászokat szeretnék kapni...az miért baj,hogy ilyet(:D)írtam oda ?? :D
2017. aug. 2. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...nekem valahogy neten könyebb,az mondjuk engem is zavar kicsit ha 2 óra múlva válaszol :DDD
2017. aug. 2. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy en lány vagyok
2017. aug. 2. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetni vagy csetelni nem tudsz? A csetelés közben több időd van átgondolni hogy mit írsz, mig beszélgetés közben reflexböl kell válaszolni-kérdezni. Elég gyakori hiba hogy kérdésre rövid és lezáró választ adnak az emberek. pl: szereted az xy zenekart?

-igen

ilyenkor gyakorlatilag le van zárva nincs miről tovább beszélni

de ha úgy válaszolna az ember hogy:

igen szeretem őket, de nem ők a kedvenceim tőlük csak ezt és ezt a számot szeretem.Még nem láttam őket élőben úgy azért biztos jobban tetszene a többi szám is tőlük. Az igazi kedvencem egy másik banda, az ő koncertükőn mindig ott voltam. Te kedveled őket?

Kb így lesz beszélgetés, mert ha csak igen, nem, nem tudom. Az így válaszoló emberről lerí hogy hagy már ne kínozz és hiába jön elő a másik 5-6 témával egyszer megunja. Szóval próbálj meg nyitottan kérdezni meg válaszolni.

2017. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább beszélgetni nem tudok,mert ahogy mondtad csetelésnél át lehet gondolni,és úgy azért jobban megy kicsit...köszönöm a válaszod!
2017. aug. 2. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetünk? :D

Nekem könnyen meg neten is és élőben is :)

2017. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!